2019 Survivor Yunanistan Takımı Yarışmacıları Kim? Survivor Yunanistan yarışmacıları ne iş yapıyor? Nantia, Margaritis, Nikos Kosmos...

2019 Survivor Yunanistan takımı yarışmacıları kim? Survivor 2019'da büyük heyecan bugün başlıyor. Yeni sezona farklı bir konsept ile çıkacak olan Survivor 2019'da heyecan sürüyor. Türkiye ile Yunanistan takımını kıyasıya bir mücadele içerisinde olacak. İnternet üzerinden Yunan yarışmacılar kimdir? diye aratılmaya başlandı. Uzun elemeler sonucunda iki takımda da kuvvetli isimler ön plana çıkıyor. Bu sezon rekabet seviyesi yukarıda olacak olan yarışmanın milli boyutu da ön planda. Peki Yunanistan yarışmacılar arasında kimler var? Yunan yarışmacılar hangi sporla uğraşıyorlar? Normal hayatlarında ne iş yapıyorlar? Yunan yarışmacılar hakkında merak edilenleri sizin için derledik.

2019 Survivor Yunanistan Takımı Yarışmacıları Kim? Survivor Yunanistan yarışmacıları ne iş yapıyor? Nantia, Margaritis, Nikos Kosmos...
24.02.2019 20:40

2019 Survivor Yunanistan takımı yarışmacıları kim? Survivor 2019'da büyük heyecan bugün başlıyor. Yeni sezona farklı bir konsept ile çıkacak olan Survivor 2019'da heyecan sürüyor. Türkiye ile Yunanistan takımını kıyasıya bir mücadele içerisinde olacak. İnternet üzerinden Yunan yarışmacılar kimdir? diye aratılmaya başlandı. Uzun elemeler sonucunda iki takımda da kuvvetli isimler ön plana çıkıyor. Bu sezon rekabet seviyesi yukarıda olacak olan yarışmanın milli boyutu da ön planda. Peki Yunanistan yarışmacılar arasında kimler var? Yunan yarışmacılar hangi sporla uğraşıyorlar? Normal hayatlarında ne iş yapıyorlar? Yunan yarışmacılar hakkında merak edilenleri sizin için derledik.

2019 Survivor Yunanistan takımı yarışmacıları kim, ne işle uğraşıyorlar? Geçen sezonun ardından bu sene de Survivor bomba gibi ekranlara geri dönüyor. Her sene reyting rekorları kıran Survivor'da bu sene Türkiye Yunanistan takımları karşı karşıya geliyor. Yeni bir konsept ile ekranlara gelecek olan Survivor 2019'da Türkiye ile Yunanistan yarışmacıları kıyasıya bir mücadele sergileyecekler. İnternet üzerinden Yunanistan yarışmacılar kimdir? diye aratılmaya başlandı. Uzun elemeler sonucunda iki takımda da kuvvetli isimler ön plana çıkıyor. Bilinmeyen isimlerin boy göstereceği Survivor 2019'da yeni yarışmacılar aratılmaya başlandı. Peki Yunanistan yarışmacılar arasında kimler var? Yunan yarışmacılar hangi sporla uğraşıyorlar? Normal hayatlarında ne iş yapıyorlar? Yunan yarışmacılar hakkında merak edilenleri sizin için derledik. Tony Stavratis Antonis,  Kiryakos, Dimitris Margaritis, Konstantinidis Panagiotis, Spyrıdon Gourdoupıs, Nikos, Dimitra Vamvakousi, Lolita, Ria, Nadia, Afroditi, Dimitra Tsoganou, Nikos Rigas hakkında tüm detaylar haberimizde mevcuttur...

SURVİVOR 2019 YUNANİSTAN YARIŞMACILARINI TANIYALIM

TONİ STAVRATİS KİMDİR?

VİP hizmet isteyenlere koruma hizmeti veren Survivor 2019 yarışmacısı Toni aynı zamanlarda dövüş sanatları sporcusu. 34 yaşında olan Survivor yarışmacısı Tony Starvratis ve Salamina ilinde yaşıyor. Profesyonel olarak futbolla da uğraşan Toni ünlü isimlerde güvenlik görevlisi olarak çalıştı. Birçok el işi yaptı ve şimdi Salamis gemi inşaat alanında çalışıyor. Somali’deki gemilerde paralı asker olarak çalıştığı dönemde açlığı da zorluğu da gördüğünü söyleyen Stavratis tutkusu, mücadelesi ve inatçılığı ile Yunan ekibine birçok zafer getireceğine inanıyor.

KİRİAKOS PELEKANOS KİMDİR?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Kiryakos eski bir basketbol oyuncusu milli takıma kadar yükselmiş bir isim Şuanda kişisel antrenörlük yapıyor. 39 yaşında olan Survivor 2019 Yunan takımı yarışmacısı Kyriakos’un 22 aylık bir çocuğu var. Doğruluğa ve dürüstlüğe önem veren Kiryakos kavgacı da bir tip. Kıbrıs’ta çeşitli televizyon prodüksiyonların çalışan Kiryakos kazanacaklarından emin olduğu belirtti.

DİMİTRİS MARGARİTİS KİMDİR?

Eski dekatlon şampiyonudur ve MMA isminde ki bir tür kafes dövüşü sanatı eğitmenidir. Kavgacı ve sert bir adam. Asabiliği her zaman Survivor Yunan takımını karıştıracak. Güç oyunlarında en çok Pelenakos Yunanistan takımının gücü olacak. Herkes ona Rambo diyor.

45 yaşında olan Survivor Yunanistan yarışmacısı Dimitri Atina’da yaşıyor. Evli ve 14 yaşında bir çocuk babası olan Korydallos Cezaevinde gardiyanı olarak çalışıyor. Survivor 2019 oyuncusu olan Dimitri tenis şampiyonu olarak tanınıyor ve yıllarca atletizm ile uğraştı.

Survivor 2019 yarışmacısı Dimitri Yunan Özel Kuvvetler komutanlığında da çalışmıştır. Dimitri hiç bir şartta Türk’lerin onu yenemeyeceğini düşünüyor.

PANAGİOTİS KONSTANTİNİDİS KİMDİR?

Survivor 2019 Yunanistan takımı yarışmacısı Panagiotis Konstantinidis beslenme ve eğitim danışmanıdır. Oldukça yakışıklıdır biridir ve ülkesinde popülerdir. 25 yaşında olan Panagiotis 1994 doğumludur. Atina’da yaşayan Survivor yarışmasıcı Banagiotis kararlı, inatçı ve tutkulu bir kişiliğe sahip. Survivor Yunan yarışmacısı Banagiotis dövüş sanatlarında da oldukça usta. Karate sporunda Balkan şampiyonu olan Panagiotis çok hızlı ve çevik bir sporcudur.

SPİROS GOURDOUPİS KİMDİR?

Yunanistan’da DR Pips adı ile bilinen bir Rap şarkıcıdır. 28 yaşında olan DR Pips Patras’da doğdu ve şuanda orada yaşıyor. Floransa’da okuyan Dr Pips Yapısal Biyoloji Doktorası yaptı. Müziği çok seven Spyros rap yapmayı çok seviyor. Survivor şartlarından hiç korkmayan Survivor 2019 yarışmacısı Spyros açlık haricinde hiç bir şeyin onu zorlayacağını düşünmüyor.

NİKOS KOSMAS KİMDİR?

Survivor Yunan takımı oyuncusu Nikos uluslar arası bir çok turnuvada Türk takımları ile karşılaştı ve çok kez kazandı. Nikos Kosmas karate antrenörüdür. Survivor 2019 Yunanistan takımı yarışmacısı olan Nikos 26 yaşındadır ve 1993 doğumludur. Karate şampiyonasında Avrupa şampiyonu olan Nikos Kosmas aynı zamanda da yaptığı sporda dünya da üçüncü sıraya kadar yükselmiştir.

DİMİTRA VAMVAKOUSİ KİMDİR?

Dimitra Vamvakousi Survivor 2019’un en önemli kadın yarışmacılarındandır. Beden eğitimi öğretmenliği öğrencisi olan Dimitra Vamvakousi’nin hayatı sporla geçmiştir. Daha önce jimnastik, yüksek atlama ve dans ile ilgilenmiştir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Yunan Survivor yarışmacısı Dimitra şuanda modellik yapmaktadır. Dimitra verdiği röportajlarda ise denge oyunlarında çok başarılı olduğunu belirtiyor. Miss Young Peloponnisos 2015 isimli güzellik yarışmasını kazanmıştır. Yunanistan’ın genç güzellik yarışmasıdır.

İOULİETA KİTRİNOU KİMDİR?

Survivor 2019 Yunanistan yarışmacısı Jüliet 100 metre engelli koşucusudur ve bu kategoride bir kez şampiyon olmuştur. Model olarak da görev yapmaktadır aynı zamanda oyuncu olarak ekranlarda sevilen bir isimdir. Sakız adalı çok iyi Türkçe biliyor.

RİA KOLOVOU KİMDİR

Survivor 2019’un sarışın Yunanistan yarışmacılarından biri de Ria Kolovos oldu. 30 yaşında olan Ria Survivior 2019’a Skydra’dan katılacak. Selanik Beden Eğitimi ve Spor okulu Jimnastik Akademisinden mezun olan Ria son yıllarda Mikonos’ta bir giyim mağazası açtı. Sosyal, aktif ama aynı zamanda bencil bir kişiliği olduğunu belirten Pia Kolovos seyahat etmeyi, macerayı ve temizliği seviyor. Survivor Yunan takımı yarışmacısı Ria çok düzenli bir kız ve Yunan takımını düzenleyip toparlayacağını düşünüyor. Mykonosta bir otelde mağazası var.

NANTİA MAVROUDEA KİMDİR?

Karate ve crossfit sporcusu. Şuanda kişisel antrenör olarak görev yapıyor. Oldukça sert bir kişiliği var.

AFRODİTİ SKAFİDA KİMDİR?

Duru güzelliği ile Survivor 2019’un en güzel kızlarından biri. Atletizm dalında iki kere olimpiyatlara katıldı ve 8 kere Yunanistan rekorunu kurdu Jimnastik sporu ile ilgileniyor. Aynı zamanda da bir profesyonel atlet. Yunanistan’da ünlü bir isim değil ama iyi bir sporcu. Olimpiyat oyunlarında sırıkla uzun atlamada yarıştı.

DEMİ TSAGANOU

Futbol hakemliği yapmaktadır. İyi bir fizyoterapist ve başarılı bir sporcudur. 27 yaşında olan güzel Survivor 2019 Yunanistan yarışmacısı 2014 yılında beri hakem olarak görev yapmaktadır. 2018 de ise uluslar arası hakemliği elde etti ve uluslar arası maçlarda görev aldı. Eki 2018 de Yunanistan’da yapılan U17 Avrupa şampiyonasında düdük çaldı.

Nikos Rigas

Nikos Yunanistan takımın en yakışıklı erkek yarışmacılarından biri olacak. Yunanistan’da çok tanınan popüler modellerden biridir. Modellik dışında dövme işiyle de uğraşan Nikos spor olarak ise Fitness ve Crossfit ile uğraşmaktadır. Yakışıklılığının yanında Yunanistan takımının iddialı isimlerinden biri olacak olan Nikos kendisini hız ve güç oyunların güçlü hissediyor.

 

Yorumlar