28 Ekim'de kargolar yarım gün mü çalışıyor, tam gün mü? 28 Ekim kargolar açık mı, kapalı mı?

28 Ekim Perşembe günü kargolar açık mı olacak, yarım gün mü çalışacak? vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 28 Ekim Perşembe günü kargoda işi olanlar kargo gönderecek olan vatandaşlar yoğun olarak "28 Ekim Perşembe kargolar açık mı, çalışıyor mu?" diye araştırma yapıyorlar. Peki yarın kargolar kapalı mı, açık mı? İşte cevabı...

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
28 Ekim'de kargolar yarım gün mü çalışıyor, tam gün mü? 28 Ekim kargolar açık mı, kapalı mı?

28 Ekim’de kargoların çalışma durumu vatandaşlar tarafından merak konusu olmuş durumda. Peki, yarın 28 Ekim 2021 Perşembe kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kargo 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatili nedeniyle Cuma günü kapalı. Ancak 28 Ekim Perşembe günü kargoların yarım gün çalışması bekleniyor. 

28 EKİM KARGOLAR AÇIK MI, YARIM GÜN MÜ ÇALIŞACAK?

28 Ekim 2021 Perşembe günü öğleden sonra Türkiye'de resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de bu sebeple öğlene kadar çalışacak. MNG, Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve Aras kargo Cumhuriyet Bayramı yarım günlük resmi tatili nedeniyle Perşembe günü öğleden sonra hizmet vermeyeceklerdir.

28 Ekim'de kargolar

29 EKİM CUMA CUMHURİYET BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatil olması nedeniyle Cuma günü kargolar kapalı durumda olacaklar. Kargosu olanlar 29 Ekim 2021 Cuma günü kargo gönderimi, alımı yapamayacak. Cumartesi günü birçok kargo şirketinin çalışması nedeniyle cumartesi günü gönderim, alım ve teslimat yapılabilecek.

 

Yorumlar