28 gündür kayıptı! 15 yaşındaki liseli Elif Eylül bakın nerede bulundu

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 15 yaşındaki lise öğrencisi Elif Eylül Ş., bugün Kapaklı ilçesindeki evde polis tarafından bulundu.

Google Haberlere Abone ol
28 gündür kayıptı! 15 yaşındaki liseli Elif Eylül bakın nerede bulundu
24.12.2020 01:40

Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Elif Eylül Ş., 25 Kasım'da iddiaya göre, annesinin kendisini dövdüğü gerekçesiyle evini terk edip, kayıplara karıştı.

KIZINI DÖVDÜĞÜ İDDİALARINI REDDETTİ
Ailesi, her yerde arayıp, bulamadığı kızları için emniyete giderek, kayıp başvurusunda bulundu. Polisin her yerde aradığı kızın günlerce bulunamaması üzerine annesi Hayriye Ş., televizyon kanalındaki programa katılıp Elif Eylül'ün bulunmasını istedi. Anne Hayriye Ş., kızını dövmediğini belirterek iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

 

CEP TELEFONU KAYITLARINDAN YOLA ÇIKILDI
Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü, Elif Eylül Ş.'yi bulmak için özel ekip kurdu. Ekip, teknik takip ve cep telefonları kayıtlarından yola çıkarak yaptığı çalışmada kızın Kapaklı ilçesinde bir evde bulunduğunu tespit etti. Evde arama yapan polis, kayıp olan Elif Eylül Ş.'yi 28 gün sonra buldu. Sağlık kontrolünden geçirilen Elif Eylül Ş., herhangi bir sorunun bulunmadığı belirlenerek ailesine teslim edildi. 


4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Polis, ayrıca kızın erkek arkadaşı olduğu belirtilen S.Y.'nin (19) de aralarında bulunduğu 4 kişiyi gözaltına aldı. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından Çerkezköy'de adliyeye sevk edildi.DHA

Yorumlar