29 Ekim'de hastane ve sağlık ocakları açık mı? 29 Ekim Cuma sağlık ocakları hastaneler çalışıyor mu?

29 Ekim'de hastane ve sağlık ocakları açık mı? vatandaşlar tarafından kritik sorulardan. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bilindiği üzere resmi tatil. Resmi tatillerde bilindiği üzere hastanelerde sadece acil servisler çalışıyor, sağlık ocakları ise kapalı durumda. Peki 29 Ekim'de hastane ve sağlık ocakları açık mı? 29 Ekim'de hastaneler hizmet veriyor mu, çalışıyor mu?

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
29 Ekim'de hastane ve sağlık ocakları açık mı? 29 Ekim Cuma sağlık ocakları hastaneler çalışıyor mu?

29 Ekim'de hastane ve sağlık ocakları açık mı? hastanede işi olan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Hastane ve sağlık ocakları hafta içi tüm günlerde açık oluyor. Fakat resmi tatillerde hastanelerde sadece acil servis bölümü açık olurken sağlık ocakları kapalı konumda oluyor. Peki bu 29 Ekim'de hastane ve sağlık ocakları açık mı? 

29 EKİM SAĞLIK OCAKLARI AÇIK MI?

29 Ekim 2021 Cuma günü sağlık ocakları resmi tatil yapacak ve kapalı durumda olacak. 

hastane sağlık ocakları

29 EKİM HASTANELER AÇIK MI?

29 Ekim resmi tatil nedeniyle yine sadece acil servis hizmetleri verilecek. 1 Kasım Pazartesi günü hastaneler normal çalışma saatlerine dönecek.

29 EKİMDE ECZANELER AÇIK MI?

Eczaneler resmi tatillerde nöbetçi eczane sistemiyle hizmet vermeye devam ediyor. Yani 29 Ekim Cuma günü resmi tatil olacağı için sadece nöbetçi eczaneler açık olacak.

 

Yorumlar