60 milyon Euro'luk boşanma... Wanda Nara - Icardi çiftinin serveti! Arabalar, evler, şirketler...

Wanda Nara, sosyal medyadan yayınladığı bir açıklamayla Mauro Icardi ile ayrıldıklarını duyurmuştu. Galatasaray'ın İstanbulspor ile oynadığı hazırlık maçında forma giyen ve penaltıdan bir de gol kaydeden Icardi bu maçın ardından Milano'ya gitti.

60 milyon Euro'luk boşanma... Wanda Nara - Icardi çiftinin serveti! Arabalar, evler, şirketler... - Sayfa 1

Ayrılık kararı alan Mauro Icardi - Wanda Nara çiftini büyük bir mal paylaşım davası bekliyor. İkilinin dev servetin nasıl paylaşacağı Arjantin ve Avrupa medyasında 1 numaralı magazin gündemi oldu.


60 milyon Euro'luk boşanma... Wanda Nara - Icardi çiftinin serveti! Arabalar, evler, şirketler... - Sayfa 2

Evler, arabalar, şirketler. Galatasaray’ın yeni transferi Mauro İcardi’yi şimdilerde boşanmaya hazırlandığı eşi Wanda Nara ile dev bir mal paylaşım davası bekliyor... Paylaşılacak servetin 60 milyon Euro olduğu konuşulurken ikilinin henüz anlaşma yoluna gidememesi de sancılı bir dönemi beraberinde getirecek.


60 milyon Euro'luk boşanma... Wanda Nara - Icardi çiftinin serveti! Arabalar, evler, şirketler... - Sayfa 3

ŞİRKETLER WANDA NARA'NIN ÜZERİNE 

Hürriyet gazetesinin derlediği habere göre Wanda Nara, hesaplarıyla birlikte iki şirketin yüzde 100 sahibi gözüküyor. Bu şirketler World Marketing Football ve Mauro Icardi’nin MI9 markasını da yöneten Wan Collection. Nara ayrıca birkaç ay önce Arjantin’de WAnda Cosmetics şirketini açtı. İkilinin varlıkları şirketlerle sınırlı değil...


60 milyon Euro'luk boşanma... Wanda Nara - Icardi çiftinin serveti! Arabalar, evler, şirketler... - Sayfa 4

Icardi ve Nara’nın Milano’da iki dairesi var. Biri San Siro Stadı’nın yakınında, diğeri de Porta Nuova’da. Yine Galliate’de bir Çiftlik Evi olan ikilinin Como Gölü’nde de bir evleri bulunuyor. Paris’te lüks bir evleri olan İcardi-Nara çiftinin, ülkeleri Arjantin’de de ayrıca iki evleri var.