7 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da kimler eleme adayı oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Büyük final için gün sayılan Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandığı merak ediliyor. Birçok seyircisi, 7 Haziran Survivor'da kimler eleme adayı oldu? sorusuna cevap arıyor.

Google Haberlere Abone ol
7 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da kimler eleme adayı oldu?
08.06.2021 01:11

TV8'in heyecanlı yarışması Survivor 2021'de kırmızı ve mavi takım, üçüncü dokunulmazlık oyununda ter döktü. Yarışmacılar, bireysel olarak dokunulmazlık oyunlarında mücadele ediyor. Yarışmayı yakından takip edenler, 7 Haziran Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı diye merak ediyor.

SURVİVOR 7 HAZİRAN ELEME ADAYLARI

Yarışmanın ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazandı ve eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nun adını verdi. İkinci adayı ise birinci olan Berkay açıkladı. İkinci eleme adayı ise mavi takımdan Steven oldu. Üçüncü aday ise Ayşe olarak açıklandı.

survivor

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların sevilen yarışması Survivor da eleme heyecanı sürüyor. Kırmızı ve mavi takım olarak sadece ödül oyunlarında performans sergileyen yarışmacılar dokunulmazlık oyununda bireysel yarışıyor. Oyunu kazanan takım sürat motorları ile lüks villaya gidecek ve burada 2050'ler partisine katılacak. Enfes akşam yemeği sonrası müzik eşliğinde eğlenecek. Dokunulmazlık oyununu kazanan ise İsmail Balaban oldu

Yorumlar