Teröristler sınır içinde, sınır ötesinde, dağda, ovada, kısaca bulundukları ve görüldükleri her yerde etkisiz hale getirildikçe kuduruyor.

Kudurdukça da terörle amansız bir şekilde mücadele eden kahramanlarımızı hedef alıyor, iftiralarla karşı saldırıya geçiyor.

Kendi dillendirmese de ABD ziyaretinin hemen akabinde dolaşıma soktuğu “TSK kimyasal silah kullanıyor” yalanı tutmayınca İngiltere ziyareti öncesi yeni bir şey deniyor.

***

Ülkemizin cari açığını kapatmak için uyuşturucu ticareti yaptığını savunuyor…

Yasa dışı her şeye izin verilerek Türkiye’nin kara para cennetine dönüştürüldüğünü iddia ediyor…

Üstelik tüm bunların 177 yıllık Emniyet Teşkilatımız ve 183 yıllık Jandarma Teşkilatımız eliyle yapıldığını ileri sürüyor…

***

Bu adamın attığı yalanlara inanan var mı bilmiyorum ama…

Elinde herhangi bir belge olmadan dolaşıma soktuğu bu iftiralarla nereye varmak istediğini artık anlıyorum...

O yalanın ve iftiranın dozunu gün be gün arttırarak artık yalanın ve iftiranın sınırlarını zorlamıyor, düpedüz vicdansızlık, kalleşlik, kansızlık, cibilliyetsizlik, vatansızlık, milliyetsizlik ve mefküresizliğin tavan noktasına nasıl ulaşırım hesabı yapıyor…

***

İngiltere’den döndüğü vakit dillendireceği yeni iftiralarla varmak istediği yere ulaşacağından hiç kimsenin şüphesi yok.

Güvenliğimiz için gecesini gündüzüne katan, gerektiği zaman canını veren şerefli Türk askeri ve polisine iftira atacak kadar alçalan bir adamın bundan sonra yapabileceklerini tahmin edecek durumumuz da yok.

O karanlık kafanın içinde daha nelerin olduğunu ancak ABD’de hamburger yedikleri ve İngiltere’de beş çayı içtikleri bilir, biz ancak zehir diline vurdukça öğrenebiliriz.

***

Dünyanın hiçbir yerinde kendi askerine, polisine saldırarak siyaset yapan birine rastlamak mümkün değildir.

Böyle davranarak siyaset yaptığını zanneden bu adamın ülkeye karşı ihaneti bir değil, iki değil, beş değil, on değil, üstüne üstlük CHP’nin içindeki gerçek vatanseverler de halen tepkisizler…

Yoksa CHP’nin içinde tek bir gerçek Atatürkçü, numunelik tek bir gerçek vatansever kalmadı mı?