Ağır Romantik filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Ağır Romantik ne zaman, nerede çekildi?

Komedi türündeki Ağır Romantik filmi sinemalardan sonra şimdi de televizyon ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen Deniz Denizciler, aynı zamanda projenin senaryosunu kaleme aldı. Peki, Ağır Romantik filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Ağır Romantik filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Ağır Romantik ne zaman, nerede çekildi?

Son dönemin en çok konuşulan oyuncuları arasında yer alan Tuvana Türkay ve Onur Tuna'nın başrollerinde yer aldığı Ağır Romantik filmi bu akşam Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Film severler ise "Ağır Romantik ne zaman, nerede çekildi?" sorusuna yanıt arıyor.

AĞIR ROMANTİK FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Ağır Romantik filminde, sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı'nın hayatı, bir gün Beyoğlu'nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşadığı olay sonrası büyük bir korkuya kapılan Aslı'ya, bu sırada olaya şahit olan Kerem adında bir adam yardım eder ve çantayı bularak Aslı'ya teslim eder. Bu tatsız olay sayesinde tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye başlar. Ancak Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul'un en büyük kapkaç çetesinin başı olduğu gerçeğini de gizler. Ancak yaşananlar, onların en mutlu günlerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir güne dönüşmesine neden olur.

AĞIR ROMANTİK NEREDE VE NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Ağır Romantik filminin çekimleri, İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirildi. Fakat çekimler ağırlıklı olarak, Avrupa Yakası'nda yer alan Şişli, Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinin yanı sıra, Nişantaşı semtinde yapıldı.

Ağır Romantik filmi, 2020'nin şubat ayında vizyona girdi.

AĞIR ROMANTİKFİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Ağır Romantik filminde şu isimler rol aldı:

Tuvana Türkay

Onur Tuna

Sermiyan Midyat

Altan Erkekli

Durul Bazan

Semra Dinçer

Servet Pandur

Gazanfer Ündüz

Arif Selçuk

İsmail Nadir Bilgili

Funda Dönmez

Egemen Şimşek

Ersel Şibil

Ali Rıza Tanyeli

Mustafa Dok

Samet Denizdurduran

 

Yorumlar