Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı dizi başarılı oyuncu kadrosu ile Salı akşamları izleyiciler ile buluşuyor. İlk sezon finali ardından yeni sezonun ne zaman başlayacağı, dizi severler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Aile dizisinin yeni sezonu ve yayın tarihi ile alakalı detaylar…

Aile dizisi 2. Sezon ne zaman başlıyor?

Aile dizisi 2. Sezon ne zaman başlıyor diye merak eden kişilere üzücü haber yapımdan geldi. Ağustos ayında başlaması beklenen dizi, yeni sezon için yapılan hazırlıklar nedeniyle Ekim ayına sarkabilir.

Ağustos ayında çekilerine başlanarak Eylül ayında ekranda seyirci ile buluşması beklenen dizi çekimlerin Eylül ortasında başlaması gerekçesi ile 2 Ekim tarihinde sevenleri ile buluşacak.

Aile dizisi ne zaman bitecek?

Alınan bilgilere göre dizinin 30. Bölümde final yaparak ekranlara veda edeceği ifade edildi. Ayı zamanda bu gelişme dizinin starları Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ tarafından da doğrulandı.

Aile dizisi konusu

Aile dizisi Aslan ve Devin ismindeki iki karakterin aşkını anlatıyor. Devin karakterine Serenay Sarıkaya, Aslan karakterine ise Kıvanç Tatlıtuğ hayat veriyor.

Ünlü ailelerden Soykanlarında başındaki Aslan, psikolog devin ile tanıştıktan sonra aile içinde dengeler değişmeye başlar. Bu da aile kavramının ele alınmasını ve tartışmalı yönlerinin ortaya çıkmasına neden olur.