AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Karşıyaka ilçesinde devam eden seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın anıt mezarını ziyaret etti, karanfil bırakarak dua okudu.

Ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şube Başkanı Halil Taşçı'nın konuğu olan Hamza Dağ, İzmir'de kendisiyle iletişime geçen her kişiye, siyasi görüşüne bakmaksızın yardımcı olmaya çalıştığını ifade etti. Dağ, seçilmesi halinde sıradan bir belediye başkanı olmayacağını vurgulayarak şunları kaydetti::

"Bu şehrin her köşesinde her hanesinde iz bırakacağız. Yol, köprü yapacağız ama kentsel dönüşümü de çözeceğiz. Bunun yanında her hanede mutlaka bir eserimiz olacak.

Hamz

İnsanlara direkt dokunacak, kalbine girecek işler yapacağız. İzmir'deki 4,5 milyon hemşehrimizin çok daha huzurlu, çok daha mutlu, onun hayatıyla ilgilendiğini hissedecek şekilde bir durum içinde olacağız. İzmir'in çok şeye ihtiyacı var. Bizler taşın altına sadece elimizi değil tüm vücudumuzu koymaya hazırız."

Şube başkanı Halil Taşçı da Dağ'ın İzmir'e çok büyük katkı sunacağına inandıklarını söyledi.
Hamza Dağ, buradaki programının ardından Karşıyaka Çarşısı'nda esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti, talep ve önerilerini dinledi.

Kaynak: AA