Akrep 17. yeni bölüm full izle | Akrep 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep 17. bölüm izle ekranı haberimizde! Akrep dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlanmasının ardından bugün STAR TV'de ekranlara gelecek. Akrep 18. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte tüm detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Akrep 17. yeni bölüm full izle | Akrep 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
08.04.2021 16:36

Star TV'nin iddialı dizisi Akrep için heyecan dorukta. Akrep 17. yeni bölümü bugün izlenecek. Dizi severler heyecan dolu bölümü merakla bekliyor. Pek çok yeni gelişmenin yaşandığı dizide heyecanlı sahneler var. İşte Akrep yeni bölüm izle ekranı!

AKREP 17. BÖLÜM CANLI İZLE

AKREP 17. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Merve, Aras sayesinde Ahmet'in elinden kurtulurken, bu defa Ayşem, Ferda'yı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrar. Ahmet, haberi alınca Ayşem'in kaldırıldığı hastaneye koşar. Hastanede Ahmet'in karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya hazır Perihan dikilir. Kızı Ayşem'den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşem'e saldıranın cezasını en ağır şekilde keser. Perihan, Can'ın babasının Aras olduğunu öğrenir. Aras'la hesaplaşmasını bir kenara bırakarak başındaki en büyük dert olan Ahmet'in ipini çekmek için Aras'a anlaşma teklif eder. 

Akrep 18. yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Akrep dizisi 17. bölümünün bugün yayınlanmasının ardından 18. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

AKREP DİZİSİNİN KONUSU

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. Emgen Ailesi'nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda'nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda'nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras'ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

Yorumlar