Akrep dizisi 20. yeni bölüm izle Star Tv | Akrep 20. bölümde Perihan'ın zorlu mücadelesi

Star Tv'nin sevilen dizi Akrep 20. yeni bölümü ile ekranlarda izlenecek. ‘Akrep dizisinin, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Akrep dizisi yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta otururken, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor. Dizide Perihan, son zamanlarda yaşadığı stresin de etkisiyle hastanelik olur ve zor zamanlar onu bekliyordur.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı Akrep dizisi bugün 20. yeni bölümü Star TV'de ekranlara gelecek. Akrep dizisi 20. bölüm fragmanı “Göreceği son yüz benim ki olsun istiyorum!” adlı başlıkla yayınlandı ve diziseverler merakla yeni bölümü bekliyor. İşte Akrep dizisi izle ekranları...

AKREP İZLE-CANLI YAYIN

AKREP YENİ BÖLÜM İZLE

AKREP 20. BÖLÜM NELER YAŞANACAK?

Perihan, son zamanlarda yaşadığı stresin de etkisiyle bayılır ve hastaneye kaldırılır. Yapılan tetkiklerden sonra Perihan’a kanser teşhisi konur. Üstelik kanserin son safhasında olduğunu, az bir ömrü kaldığını öğrenince Perihan’ın dünyası başına yıkılır. Aldığı kötü haberi sevdiklerinden saklayarak hastalıkla savaşmaya karar verir.

Akrep yeni bölüm izle

Ayşem, Ferda’nın Gevher İlaç’ın yönetim kuruluna Perihan’ı tehdit ederek girdiğini öğrenince şirketin çıkarlarını Ahmet ve Ferda’dan korumak için avukat olarak göreve başlar. Artık Perihan’ın safında yer alan Ayşem, anne ve babasına resmen savaş ilan eder. Ferda ve Ahmet, hiç beklemedikleri bu hamleye hazırlıksız yakalanırlar. Öte yandan Ayşem, Şahin’i cezaevinden çıkarmak için kolları sıvar.

Ahmet her yerde karış karış Aras’ı aratmaktadır. Aras’ı bulmak için Duru’nun karşısına çıkar ve onu tehdit eder. Duru, Aras’a zarar vermemesi için Ahmet’in emirlerine uymak zorunda kalırken, Efe, dostu Aras’ı korumayı başarabilecek mi?

Yayın Günü: 29 Nisan Perşembe
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm – 20. Blm

Akrep yeni bölüm izle

AKREP DİZİSİNİN KONUSU

Perihan Emgen (Demet Akbağ); kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur.

Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan'ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan'ın sahip olduklarının peşindedir.Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir!

Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır! Ferda'yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem'in de Ferda'nın ve kızı Merve (Müge Su Şahin)'nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. Emgen Ailesi'nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ve Ferda'nın savaşının ortasında kalacaktır. Bu savaş, Ferda'nın komşusu İpek (Esila Umut) ve Aras'ın (Yusuf Çim) hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

AKREP DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Demet Akbağ

Evrim Alasya

Bekir Aksoy

Yusuf Çim

Aslı Melisa Uzun

Beril Pozam

Demet Gül

Esila Umut

Taha Baran Özbek

Müge Su Şahin

Ahsen Türkyılmaz

Yapım: 1441 Productions

Yapımcı:İrfan ŞahiN

Yönetmen:Gökçen Usta

Senaryo:Alphan Dikmen ve Başak Angigün 

Yorumlar