Alev Alev 25. bölüm full izle Show TV | Alev Alev yeni bölümde Rüya ile Ömer evleniyor!

Alev Alev 25. yeni bölüm fragmanında Rüya ile Ömer'in aşklarının en özel anını yaşadıkları görülüyor ve sevilen çiftin düğünü büyük bir heyecanla bekleniyor. Alev Alev dizisinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz dizinin başrollerinde yer alıyor. Sosyal medyada paylaşılan habere göre Alev Alev dizisinin final kararı aldığı öne sürüldü.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

Alev Alev dizisini sevenlere şok bir haber geldi! Alev Alev dizisi 28. bölümü ile ekranlara veda edeceği iddia edildi. Ekranların sevilen dizisi Alev Alev'in reytinglerinde düşük bir performans gösterdiği ifade edildi. Yeni başlayan dizi Camdaki Kız'la aynı güne denk gelmesi de bir diğer etken olabilir. Alev Alev dizisi 25. yeni bölüm izle detayı haberimizde. 

ALEV ALEV YENİ BÖLÜM TIKLA İZLE

ALEV ALEV CANLI İZLE 

ALEV ALEV'İN 25. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çelebi'nin intihar ederek öldüğü haberi Yedikule Mahallesi'ne bomba gibi düşer. Cemre, Çelebi'nin ölümüne ikna olduktan sonra rahat bir nefes alırken, Çiçek'in şüpheleri herkesin aklını karıştıracaktır.

Ömer'in Rüya'dan aldığı sürpriz teklif sonrası, mutluluğun ve yeni bir hayatın kapıları, ikisi için de sonuna kadar açılır. Çelebi'nin kötücül soluğunun kesilmesinin ardından, Yedikule Mahallesi'nin çehresi tamamen değişmeye başlar.

Alev Alev yeni bölüm izle

ALEV ALEV 24. SON BÖLÜMDE NE YAŞANDI?

Bülent cinayetinin şüphelisi olarak gözaltına alınan Çiçek'i kurtarmak için herkes seferber oldu. Küsmüş olmasına rağmen Rüya, Çiçek'in yardımına koşarken Çiçek de İskender'i kurtarmak için harekete geçti. İskender'in kendisi yüzünden hapse girmesini istemeyen Çiçek, hayatını alt üst edecek bir adım atarak Atlas'ı şahitlik yapması için mahkemeye götürdü. Atlas'ı olayların tanığı olarak dinleyen mahkeme, İskender'i serbest bıraktı.

Çiçek'in yalan söylediğini ve İskender'i kurtarmak için yaptıklarını Atlas'tan öğrenen Tomris, Çiçek'i evden kovdu. Sevdiği kadını kaybetme korkusu yaşayan Ömer, Rüya'nın İzmir'e gitmesini engellemeye çalıştı. Ömer'in anlattıklarından etkilenen Rüya, kalbinin sesini dinleyerek İstanbul'da kalma kararı aldı.

Alev Alev yeni bölüm izle

Hapisten çıkma umudunu giderek kaybeden Çelebi, Adnan'a Ozan'ı öldürmesi için görev verdi. Adnan, Ozan'a doğrulttuğu silahı ateşlediği sırada Ömer, Ozan'ı kurtarmak için üstüne atladı. Finalde Adnan'dan Ozan'ın öldüğünü duyan Çelebi, istediği haberi aldıktan sonra işin üstüne kalacağını ve bir daha hapishaneden çıkamayacağını düşünerek intihara teşebbüs etti. Tüm bu şoke eden gelişmelerin ardından neler olacağı şimdiden büyük bir merak konusu.

ALEV ALEV DİZİSİNİN KONUSU

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek… Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir.

Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi'nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.Alexandre Laurent'nin yönettiği TV dizisi "BAZAR DE LA CHARITE" ve orijinal hikayesinden uyarlanmıştır.

Alev Alev izle

ALEV ALEV DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Alev Alev dizisinin oyuncu kadrosunda Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve usta oyuncu Zuhal Olcay yer almaktadır.

Alev Alev Cemre (Demet Evgar) kimdir?
Alev Alev dizisinde Cemre karakteri sıklıkla konuşulacaktır. Cemre aşık olduğu adamla evlenmiştir fakat evliliğinde sürekli şiddet görmektedir. Kızıyla birlikte bu evlilikten kurtulmak istemektedir. Alev Alev Cemre karakterini Demet Evgar oynayacaktır.

Demet Evgar Kimdir?

Demet Evgar, 19 Mayısıs 1980'de Manisa'da doğdu. 17 yaşında oyunculuğa başladı. 1,62 boyu ve 53 kg’dır. İstanbul Üniversitesi Ulusal Müzik Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Birçok dizi, film ve oyunda rol aldı. Ayrıca tiyatroda sahne alırken birçok eser de yazdı. İlk televizyon deneyimi 2000 yılında "Yedi Numara" dizisiyle kazandı.

Demet Evgar’ın Rol Aldığı Diziler

2020 – Alev Alev (Cemre)

2018 – Avlu (Deniz)

2009 – Bir Kadın Bir Erkek

2006 – Erkekler Ağlamaz

2005 – Emret Komutanım

2004 – Bütün Çocuklarım

2003 – Çınaraltı

2003 – Yuvam Yıkılmasın

2002 – Aslı İle Kerem

2002 – Tatlı Hayat

2001 – Tatlı Hayat (Defne)

2000 – Yedi Numara

Alev Alev Çelebi Karabeyli (Cem Bender) kimdir?
1965 doğumlu başarılı oyuncu Cem Bender Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü Şehir Bölge Planlama üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.1990 yılında sinema ile tanışmış ve Berdel sinema filminde Mahmut karakterini canlandırmıştır. cem Bender Gülperi Dizisinin kadroduna dahil olmuştur. Dizide Seyit karakterini canlandırmaktadır.

Daha sonra.. Gülperi,Kurt Seyit ve Şura ,Güldünya, Sultan Makamı, Arapsaçı, Seher Vakti, Esir Kalpler, Rüya Gibi, Saklı Yüzler, Kara Yılan, Güz Sancısı, Güldünya, Labirent, Muhteşem Yüzyıl, Ağır Roman Yeni Dünya, Evdeki Yabancılar, Sessiz, Çıplak Gerçek, Senin Hikayen ve Kurt Seyit ve Şura gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

Alev Alev Rüya (Dilan Çiçek Deniz) kimdir?
Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda ve 60 kilogramdır. Lise dönemlerinden itibaren tiyatro oyunculuğu dersleri almaya başlamıştır. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okuduğu sırada karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2015 yılında yer almış olduğu Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile yaşamıştır. Ayrıca 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.

Dilan Çiçek Deniz Yer Aldığı Diziler

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Ebru)

2015 – Güneşin Kızları (Elif)

2016-2017 – Bodrum Masalı (Su Ergüven)

2017-2019 – Çukur (Sena Koçovalı)

2020 – Alev Alev (Rüya)

Alev Alev Ömer (Cihangir Ceyhan) kimdir?
Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Elazığ'lıdır. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana'ya geri döndü.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Cihangir Ceyhan, şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çukur dizisinde Azer karakterine hayat vermektedir. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

Alev Alev Çiçek (Hazar Ergüçlü) kimdir?
Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 yılında Kıbrıs'ta doğmuştur. Aslen Kıbrıs'lı olan Hazar Ergüçlü Lefkoşa Türk Belediyesi'nde uzun süre gençlere yönelik çalışmalar yürütmüştür. Derviş Zaim'in Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Ergüçlü, 2011 yılında yayınlanan Kuzey Güney dizisindeki Simay karakteri ile popüler olmuştur.

Hazar Ergüçlü Eylül karakterini canlandırdığı Medcezir dizisi ile televizyon kariyerine devam etmiş, Star TV'de yayınlanan Analar ve Anneler dizisinde Kader karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde Cansu karakteri ile başrol oynayan oyuncu Hayat Sırları dizisinde Seher Kuzgun karakterine ve Dudullu Postası dizisinde de Melis karakterine hayat vermiştir. 2018 yılında başlayan dijital platform yapımı olan Hakan: Muhafız dizisinde Zeynep karakteri ile başrol oynayan Hazar Ergüçlü şimdilerde ise Alev Alev dizisi ile yeniden gündeme gelmiştir. 5 kasım perşembe akşamı başlayacak Alev Alev dizisinde Çiçek karakterini canlandıracak olan Hazar Ergüçlü'nün performansı şimdiden merak ediliyor. Birçok televizyon dizisinde rol olan oyuncu Benim Dünyam, Açlığa Doymak ve Gölgeler ve Suretler filmlerinde de rol almıştır.

Alev Alev İskender (Berker Güven) kimdir?
Berker Güven 2 Eylül 1994 İzmir doğumludur. 2017 yılında gösterime giren Babam filminde Çetin Tekindor ve Melisa Şenolsun ile başrolü paylaştı. Vatanım Sensin dizisinde Aleksi, Zalim İstanbul dizisinde ise Nedim rolüyle yer aldı.

22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri'nde Yen adlı tiyatro oyunundaki performansıyla Üstün Akmen Genç Oyuncu Ödülü'nü almıştır.

Türkiye – Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri’nde “Yılın En İyi Drama Oyuncusu” ödülüne layık görüldü.

Yorumlar