Ali Koç'tan Seçim Öncesi Fenerbahçe Taraftarına Mesajlar...

8-9 Haziran'da gerçekleştirilecek Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesinde başkan Ali Koç, NOW ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu. Koç, yeniden seçilmesi halinde Fenerbahçe'nin transfer politikası ve kulübün geleceği hakkında bilgi verdi.

"SEÇİLİRSEK 10'UNDAN İTİBAREN TEKLİFLERE BAŞLAYACAĞIZ"

Fenerbahçe'nin transferde izleyeceği stratejiyi paylaşan Ali Koç, "Şu an için spesifik isimler veremem. Neden? Çünkü her mevki için 5 futbolcu belirliyoruz. 10 Haziran'dan itibaren seçildiğimiz takdirde bu isimlere tekliflere başlayacağız," dedi. Koç, kulübün transfer çalışmalarında titiz bir süreç izlediğini vurguladı.

"3-4 TAKVİYE YAPACAĞIZ"

Ali Koç, mevcut kadroya yapılacak eklemelerle ilgili olarak, "Biz bütün cephaneliği hocaya harcamadık. Bu kadronun üzerine 3-4 takviye yapacağız," şeklinde konuştu. Ayrıca, mevcut oyuncuları korumanın da öncelikleri arasında olduğunu belirterek, "Çok değerli oyuncularımızı değerli kulüpler istiyor. Astronomik bir teklif gelmediği sürece satmayı düşünmüyoruz," ifadelerini kullandı.

AZİZ YILDIRIM SORUSU

Koç, Aziz Yıldırım'ın daha önce yaptığı, "Ali Koç seçilirse de Mourinho'nun parasının yarısını ödeyeceğim," açıklamasına dair soruya da yanıt verdi. "Vereceğini hiç tahmin etmiyorum. Geçmişte de böyle boş vaatlerde bulundu. Verirse ne âlâ," dedi.

Kaynak: Haber Merkezi