Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş öldü mü? Selçuk Tektaş neden öldü kaç yaşındaydı?

Şarkıcı Alişan'ın koronavirüse yakalanan kardeşi Selçuk Tektaş, durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alınmıştı. Üç haftadır yoğun bakımda tedavi gören kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Alişan, Instagram hesabından açıklama yaptı. Selçuk Tektaş öldü mü? Selçuk Tektaş neden öldü? soruları yoğun olarak araştırılıyor.

Google Haberlere Abone ol
Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş öldü mü? Selçuk Tektaş neden öldü kaç yaşındaydı?
21.07.2021 10:34

Selçuk Tektaş kimdir, neden öldü? sorusu araştırılmaya başlandı. Alışan'ın kardeşi olan Selçuk Tektaş bir süre önce koronavirüse yakalanmıştı. Selçuk Tektaş durumu ağırlaşınca yoğun bakımda entübe edilmişti. Tedavi gördüğü özel bir hastanede yoğun bakımda entübe edilen Selçuk Tektaş bu gece hayatını kaybetti. Üzücü haberi şovmen Mehmet Ali Erbil Sosyal medya hesabından duyurdu.

Selçuk Tektaş

ALİŞAN'DAN AÇIKLAMA 

Daha sonra Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü şarkıcı Alişan, "Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık. Cenazemiz bugün öğle namazına müteakip, Teşvikiye Camisinden kaldırılacaktır" dedi.

DEMET AKALIN: "ÇOK İNANMIŞTIK"
Alişan'ın yakın dostu Demet Akalın da paylaştığı mesajda "Çok inanmıştık. Dönecektin geri. Rabbim ailene sabır versin. Gitti koca yürekli çocuk" ifadelerini kullandı.

"ÇOK İNANMIŞTIK"  Alişan'ın yakın dostu Demet Akalın da paylaştığı mesajda "Çok inanmıştık. Dönecektin geri. Rabbim ailene sabır versin. Gitti koca yürekli çocuk" ifadelerini kullandı.

"KARDEŞİM OLDUĞUN İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM" 

Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ın doğum günü için duygusal bir mesaj yayınlamıştı. Ünlü şarkıcı, "Eliz ile Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar... Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız... Seni çok seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun... Allah sağlıkla, huzurla nice güzel yaşlar nasip etsin İnşallah hep birlikte..." ifadelerini kullanmıştı.

SELÇUK TEKTAŞ KİMDİR?

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1980'de dünyaya gelmişti. Evli ve iki kız babası olan Tektaş, 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenmişti. Selçuk Tektaş Alişan'ın menajerliğini yapıyordu.

SELÇUK TEŞTAŞ'IN SON PAYLAŞIMI: SON NEFESİME KADAR YANINDAYIM

Selçuk Tektaş, Instagram sayfasındaki son paylaşımını nisan ayında yapmış ve eşi Merve Tektaş'ın doğum gününü kutlamıştı... Tektaş, paylaşımına "Bugün benim canım aşkım, sevgilim, hayatımın anlamı, kızlarımın annesi, kısaca benim her şeyim doğmuş.Tam 13 yıldır beraberiz ve Rabbim'e ne kadar şükretsem az senin gibi bir hayat arkadaşına sahip olduğum İçin. Seni çok seviyorum meleğim son nefesime kadar hep yanındayım" notunu düşmüştü.

selçuk tektaş kimdir

Yorumlar