Altunok, “Kendi çiçeğimizi kendimiz üretiyoruz”

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, belediyeye ait çiçek serasında kendi imkanları ile mevsimlik çiçek üretimine devam ettiklerini açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Altunok, “Kendi çiçeğimizi kendimiz üretiyoruz”
06.01.2021 10:00

Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı çiçek serasında yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

“İhtiyacımız olan çiçek ve bitki türlerini kendi imkanlarımızla yetiştiriyoruz” diyen Başkanvekili Altunok yaptığı açıklamada, “Belediye olarak ilçemiz genelinde çiçeklendirme ve peyzaj düzenleme işlemlerinde değerlendirmek üzere kendi seramızda mevsimlik çiçek dikimi ve bakımı yapıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalar sayesinde kent merkezimizin çeşitli alanlarında park ve yeşil alanlara dikeceğimiz mevsimlik çiçekler ilçemize yeni bir güzellik katacaktır.

Yetiştirdiğimiz bu çiçekler sayesinde parklarımız, yeşil alanlarımız, orta refüjlerimiz, kavşaklarımız, yol kenarlarımız, camilerimiz ve okul önlerimiz daha renkli ve güzel bir görünüme kavuşacaktır. Belediye olarak bu çalışmalarımızla birlikte ilçemizde yeşillendirme hizmetlerimize hız vereceğiz” dedi.

Yorumlar