Altunok öğrencileri Silifke’ye davet etti

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, bugün başlayacak olan sömestre tatili öncesi öğrencileri ve ailelerini sakin ve sessiz bir ortam yaşayabilecekleri Silifke’ye davet ettiğini açıkladı.

İlçenin hem kış, hem de yaz döneminde doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra sakin ve sessiz oluşuyla tercih edildiğini belirten Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, eşsiz güzelliklere sahip Silifke’yi tanımanın her şeye değeceğini ifade ederek, sömestre tatiline giren öğrencileri ve ailelerini ilçeye davet etti. Başkan Altunok yaptığı açıklamada, “2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının sömestre tatiline girdiğimiz şu günlerde öğrencilerimizi ve ailelerini Silifke’mize davet ediyorum. Tarihi, doğası, denizi, kültürel zenginlikleri ve tarım ürünleri ile Mersin’imizin en güzel ilçelerinden biri olan Silifke’mizde sömestre tatilinizi huzurlu ve güvenli bir şekilde ailenizle geçirebilirsiniz. İlçemizi ziyaret edecek olan öğrencilerimiz ve aileleri, Cennet-Cehennem Mağarası, Silifke kalesi, Göksu Deltası, Uzuncaburç Antik Kenti, Olba Harabeleri, Boğsak koyu, Eğribük koyu, Yapraklı koy, Taşucu sahili başta olmak üzere ilçemizin değişik bölgelerinde tarihi ve doğal zenginliklerimizi gezme ve görme imkanı bulabilirsiniz. 

Memura 2022 temmuz zammı için tablo netleşti: İşte meslek meslek zamlı memur maaşları Bu besin beynin en önemli gıdası seçildi! İşte beyni koruyan ve bitiren besinler... Kadın kılığına girip kızının sevgilisine randevu verdi! Öldürüldü Kızın itirafı olay oldu: ‘Sana insanlar...’ Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... O görüntülere valilikten açıklama geldi