Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman, neden yok? Annemizi Saklarken final tarihi belli oldu mu?

Başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir'in yer aldığı Annemizi Saklarken dizisinin bu akşam neden yayınlanmadığı merak ediliyor. Yeterli reyting alamadığı final yapacağı iddia edilen diziyle ilgili araştırmalar hızlandı. Peki, Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman, neden yok? Annemizi Saklarken final tarihi belli oldu mu?

Abone ol

Star Tv'nin çiçeği burnundaki dizisi Annemizi Saklarken ekranlara veda ediyor. Çarşamba akşamları seyircisiyle buluşan dizinin final bölümü hangi ve tarihte yayınlanacağı merak konusu oldu. Dizinin takipçileri Annemizi Saklarken yeni bölüm ne zaman, neden yok? sorularına yanıt arıyor.

ANNEMİZİ SAKLARKEN BU AKŞAM YOK MU?

Star Tv ekranlarında sevenleri karşısına çıkan Annemizi Saklarken dizisi 26 Ocak Çarşamba akşamı kanalın yayın akışında bulunmadı. Dizinin yerine yabancı sinema filmi ve ardından Cumhurbaşkanı Özel yayını olacak.

Yapılan açıklamayla Annemizi Saklarken dizisinin 8. final bölümü 2 Şubat akşamı yayımlanacak.
26 OCAK STAR TV YAYIN AKIŞI
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Söz
18:30 Ana Haber
20:00 Fındık İşi
22:00 Cumhurbaşkanı Özel
00:00 Fındık İşi

Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha Memura fark emekliye zam! Yüzde 40'ı aşıyor: Temmuz zammı ile memur ve emekli maaşı ipuçları Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi