Dünyanın en uzun yaşayan insanlarının sırrı çözüldü! Her gün bir tane yiyorlar

Her gün aynı şeyleri yemekten sıkıldıysanız biraz da dünyanın en uzun yaşayan insanların sırrına bakmaya ne dersiniz? Yaşam tarzı değişiklikleri yapmaya başlamak, sağlıklı atıştırmalık seçeneklerini de yeniden gözden geçirmenizi gerektirebilir. Hem sağlık deposu hem de lezzetli birkaç besini günlük olarak tüketmek ise eşsiz bir değişim olabilir.

Dünyanın en sağlıklı bölgeleri olarak bilinen "Mavi Bölge" dünyanın 5 farklı bölgesi; en uzun yaşam süresine sahip insanlarının yaşadığı yerler olarak nitelendiriliyor. Yunanistan'da Ikaria Adası, Japonya'da Okinawa Adası, İtalya'da Sardinya Adası, ABD'de Loma Linda kasabası ve Kosta Rika'da Nicoya Yarımadası bu 5 bölgeyi oluşturuyor.

Yalan haber tüketicisi Yarkadaş yine mesleki ihtisasını konuşturdu Bir ev almak istiyordu! Yanlışlıkla kasabanın sahibi oldu Rusya ölümcül vuruşu yaptı! Avrupa'da rekor artış Dünya şokta! Birçok ülke üretemez hale geldi... Türkiye'den satın alacaklar Fransa'nın 9 yıllık işgali sona erdi! Tamamen terk ettiler Hain saldırıda şehit olan Cirnooğlu’yla ilgili kahreden detay