En Hamarat Benim'i kim kazandı? 21 Ocak En Hamarat Benim birincisi kim oldu?

En Hamarat Benim'de cuma günleri haftanın finali ekranlara geliyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda en yüksek puanı alan isim ödülün sahibi oluyor. Peki 21 Ocak En Hamarat Benim birincisi kim oldu?

Abone ol

En Hamarat Benim 21 Ocak kazananı merak ediliyor. 5 gün boyunca birbirinden hünerli yarışmacılar önce temizliklerini yapıp sonra mutfakta ikramlıklarını hazırlıyor. Peki, bu hafta hangi yarışmacı ödülün sahibi oldu? En Hamarat Benim 21 Ocak birincisi kim?

EN HAMARAT BENİM HAFTANIN KAZANANI KİM?

21 Ocak En Hamarat Benim'de Yeşim ve Nimet Hanım birinciliği paylaştılar.

EN HAMARAT BENİM FORMATI NEDİR?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi'nin sunacağı "En Hamarat Benim" hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi'nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek.

Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi