Eski Köye Yeni Adet nerede, ne zaman çekildi? Eski Köye Yeni Adet konusu ne, oyuncuları kimdir?

Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmlerden biri olan Eski Köye Yeni Adet, bu akşam Fox tv'de seyircisiyle buluşuluyor. 1990’larda geçen olan bir olayı anlatan izleyenleri güldürmeyi başaran filmin detayları merak ediliyor. Peki, Eski Köye Yeni Adet konusu ne, oyuncuları kimdir?

Abone ol

Başrollerinde Nail Kırmızıgül, Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder Parlak'ın yer aldığı Eski Köye Yeni Adet filmi beyazperden sonra şimdi de televizyon erkanlarında yayınlanıyor. Komedi türündeki filmin ayrıntılarını sorgulayan sinema severler Eski Köye Yeni Adet nerede, ne zaman çekildi? sorusuna yanı arıyor.

ESKİ KÖYE YENİ ADET FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

Çekimleri İstanbul’da tamamlanan Eski Köye Yeni Adet filmi çekimlerinin büyük bir bölümünü Assos‘ta gerçekleştirdi.

Yönetmenliğini Gülistan Acet ile Ferit Karahan birlikte yaptığı Eski Köye Yeni Adet filmi 2018 yılında vizyona girmiştir.

ESKİ KÖYE YENİ ADET FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Bülent Emrah Parlak

Burcu Gönder Parlak

Nail Kırmızıgül

Füsun Demirel

Haki Biçici

Gülhan TekiN

Meltem Yılmazkaya

Osman Akça

ESKİ KÖYE YENİ ADET FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

1990’ların sonunda bir köye bir sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Sağlık ekibinin köyden ayrılmasıyla köyün erkekleri toplanıp, kadınlara takılan cihazın ne olduğuna dair fikirler üretirken birbirinden komik yanlış anlamalarla aletin bir mikrofon olduğuna kanaat getirirler. Bu yanlış anlamayla köyde her şey değişecek, birbirinden komik durumlar yaşanacaktır.

Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi