Hasan Can Kaya’nın programına katılan kızın itirafı olay oldu: ‘Sana insanlar kendini emanet ediyor’

Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programının son bölümüne Nazlı Kaya adındaki konuğun diyaloğu damga vurdu.

Abone ol

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen kanalında en çok izlenen programlar arasında yer alan Konuşanlar, yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Programın son bölümüne ise Hasan Can Kaya ile konuğu arasındaki diyalog damga vurdu.

Dolandırılma hikâyesini anlatan Nazlı'nın, “Insagram’da dolandırıldım. Yeni tanıştığım biri vardı. Story attı, pandemiden dolayı devlet yardım ediyor diye. Ben de hemen yazdım. Sonra mobil bankacılığın ekran görüntüsünü istedi. Hiç düşünmeden yolladım. Daha sonra kartın ön ve arkasının fotoğrafını istedi.” demesi üzerine Hasan Can, “Ve bu kız güvenlik! Yani sana insanlar kendini emanet ediyor. Sen çok safsın” ifadelerini kullandı.

Açıklamasına devam eden Nazlı, dolandırıcının kendisine “Amma da çok borcun varmış. Neyse öderiz.” demesi üzerine “Ben de sen Robin Hood musun?” dedim'' deyince, izleyenler kahkahaya boğuldu.

2022 Memur zammı ne kadar, yüzde kaç olacak? Memur maaşlarında ek zam oranı netleşiyor! Cüneyt Arkın'ın vasiyeti ortaya çıktı Türk Ocakları ironi mi yaptı? Bülent çalıyor, Hüseyin oynuyor... Sürücülere güzel haber! Büyük indirim geldi 1 milyar dolarlık rezervin ardından yeni müjde