İstanbul Valisi uyardı: Çekilmeyen araçları görevliler çekecek

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, yaptığı açıklamada, "Hadımköy gişeler ve Arnavutköy arasında park edilmiş kamyon, tır ve özel araçların sahipleri tarafından acilen çekilmesi gerekmektedir. Çekilmediği takdirde araçlar görevlilerce çekilecektir." dedi.

Abone ol

Yoğun kar sebebiyle megakente Anadolu ve Trakya istikametinden araç girişine getirilen kısıtlaması kaldırıldı.

Otogarlardan çıkışı durdurulan şehirlerarası otobüsler de yeniden seferlerine başladı.
İstanbul Havalimanında yoğun kar sebebiyle seferler durdurulmuştu.

Ekiplerin yoğun çalışmasıyla 3 pisten biri açıldı. Uçakların iniş ve kalkışı yeniden başladı. Diğer pistlerin açılmasına ve park alanlarının temizlenmesine yönelik çalışmalar sürüyor.

Yollarda çekilmeyen araçlar bulunuyor

Kent içi toplu ulaşım da büyük oranda normale döndü. Hala TEM ve D-100 karayollarında terk edilen araçlardan çekilmeyenler var.  

Vali Yerlikaya, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Kıymetli hemşehrilerim, Hadımköy Gişeler ve Arnavutköy arasında park edilmiş kamyon, tır ve özel araçların sahipleri tarafından acilen çekilmesi gerekmektedir. Çekilmediği takdirde araçlar görevlilerce çekilecektir." ifadelerine yer verdi.

Memura 2022 temmuz zammı için tablo netleşti: İşte meslek meslek zamlı memur maaşları Bu besin beynin en önemli gıdası seçildi! İşte beyni koruyan ve bitiren besinler... Kadın kılığına girip kızının sevgilisine randevu verdi! Öldürüldü Kızın itirafı olay oldu: ‘Sana insanlar...’ Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... O görüntülere valilikten açıklama geldi