İstihdam desteği projesi kapsamında bireysel danışman alınıyor

İstihdam desteği projesi kapsamında bireysel danışman alınacak.

Abone ol

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; İstihdam desteği projesi kapsamında bireysel danışman alınıyor.

GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ SURİYELİLER VE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN
İSTİHDAM DESTEĞİ PROJESİ (İSDEP) KAPSAMINDA
BİREYSEL DANIŞMAN ALIMI

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından, AB Mali İmkânı (FRiT) kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası iş birliğinde yürütülen “Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi (İSDEP)” kapsamında, Ankara’da görev almak üzere 1 (bir) kişi Mali Yönetim Danışmanı ve 1 (bir) kişi Satınalma ve Finans Danışmanı alımı yapılacaktır. 
Bireysel danışman alımına ilişkin İlgi Bildirimine Davete ve İş Tanımlarına www.csgb.gov.tr ve www.csgb.gov.tr/uigm web sitelerinin Duyurular kısmından ulaşılabilmektedir. Adayların, İlgi Bildirimi Davet dokümanında belirtilen belgelerle birlikte başvuruları için son tarih,  26.06.2022 saat 23:59’dur. 

Danışman seçimi Dünya Bankası’nın Kasım 2020 versiyon tarihli “DÜNYA BANKASI IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri - Yatırım Projesi Finansmanında Satın Alma Tedarik, Yapım İşleri, Danışmanlık Dışı Hizmetler ve Danışmanlık Hizmetleri” (Satınalma Düzenlemeleri)’ne uygun olarak yapılacaktır. Yalnızca kısa listeye girebilen adaylara geri bildirimde bulunulacaktır.

Başvuruların kabul edileceği adres ve iletişim bilgileri:
Posta Adresi: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü – İSDEP Satınalma ve Finans Birimi
Emek Mahallesi Bosna Hersek Caddesi No: 29 06490 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 296 63 18
Elektronik Posta: 

Detaylı bilgi ve ilana ulaşmak için tıklayınız.

Sana bakınca çaresizlik ve acizlik görüyoruz sadece! ABD'yi karıştıran iddia! Trump: Baskın sırasında evimden çalmışlar Yalan haber tüketicisi Yarkadaş yine mesleki ihtisasını konuşturdu Bir ev almak istiyordu! Yanlışlıkla kasabanın sahibi oldu Rusya ölümcül vuruşu yaptı! Avrupa'da rekor artış Dünya şokta! Birçok ülke üretemez hale geldi... Türkiye'den satın alacaklar