Kur'an-ı Kerim'e tekme atan lise öğrencisi büyük tepki toplamıştı! Cezası belli oldu...

Miran, sendika binasında düzenlenen toplantıda Serik ilçesindeki bir lisede bir öğrencinin Kur’an-ı Kerim’e tekme atmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

"DUR DENİLMESİ GEREKEN NOKTAYA VARMIŞTIR"

Lisede 11. sınıf öğrencilerinin bir ders sınavından sonra boş kalan sınıfta arkadaşları arasında şakalaşırken bir öğrencinin Kur’an-ı Kerim’i atıp diğerinin tekme vurmasının geçiştirilecek bir hadise olmadığının altını çizen Miran, “Son dönemde sık sık rastladığımız, dikkat çekmek, gündeme gelmek, sosyal medya hesaplarının daha fazla tıklanması amacıyla başvurulan yollar, paylaşılan görüntüler, bazısı ölümle biten çekimler, üzerinde daha fazla durulması, dur denilmesi gereken bir noktaya varmıştır. Sıklıkla yaşanan ve toplumun değerlerini zedeleyen, insanların hassasiyetlerine, sinir uçlarına dokunan yaklaşımların, açık edilen nahoş görüntülerin önüne geçilmesinin; sosyal medya mecralarıyla ilgili olarak ciddi bir şekilde adım atılmasının zamanı gelmiş hatta geçmiştir” dedi.

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde Ekim fiyatları: Kırmızı ette yüzde 30-35 indirim! İşte liste... Başına talih kuşu kondu, tarlasından petrol çıktı: 50 milyon dolar teklife bakın ne yanıt verdi Emekli promosyon kampanyaları için Ekim rüzgarı! Memur banka promosyonları 10 katına çıktı Tuvalet kullanım alışkanlığınız kansere davetiye çıkarabilir! Sakın bu şekilde... EYT'de son dakika! 18 yaş altındaki sigorta geçerli mi, bu primler EYT kapsamında yer alacak mı? Yaşasaydı Bill Gates ve Jeff Bezos'u kıskandıracak kadar zengindi! İşte yeryüzünün en zengin insanı