Memura 2022 temmuz zammı için tablo netleşti: İşte meslek meslek zamlı memur maaşları

Memur ve emekliler için temmuz zammı geri sayımı sürüyor. 2022 temmuz zammı ile birlikte milyonlar zamlı maaşlarını öğrenecek. 6 aylık enflasyon tahminlerine göre memurlara yüzde 40.5 zam göründü. Temmuz zammı yanı sıra, aile yardımı ve toplu sözleşme ikramiyesi tutarları da artacak. Peki mesleklere göre yeni maaşlar ne kadar olacak? İşte son dakika yeni memur maaş tablosu haberinin detayları!

2022 temmuz zammı ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ederken, internet üzerinden de 'memur maaş zamları ne kadar olacak' sorusunun yanıtı merak ediliyor. Memurlara yüzde 7 zam ve 2022'nin ilk 6 aylık dönemindeki enflasyonun yüzde 7.5'i aşan kısmı kadar fark yansıtılacak. Maaşlarla beraber, aile yardımı ve toplu sözleşme ikramiyesi de yükselecek.

2022 Memur zammı ne kadar, yüzde kaç olacak? Memur maaşlarında ek zam oranı netleşiyor! Cüneyt Arkın'ın vasiyeti ortaya çıktı Türk Ocakları ironi mi yaptı? Bülent çalıyor, Hüseyin oynuyor... Sürücülere güzel haber! Büyük indirim geldi 1 milyar dolarlık rezervin ardından yeni müjde