MHP Lideri Devlet Bahçeli’den İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, resmî Twitter hesabı üzerinden İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu için taziye mesajı yayınladı.

Abone ol

Ustaosmanoğlu’nun, Türkiye’nin önemli isimlerinden olduğunu vurgulayan MHP Lideri Bahçeli, manevi haslet ve hizmetleriyle öncü ve örnek vasfını hayatı boyunca muhafaza ettiğini kaydetti.

Bahçeli, Ustaosmanoğlu’nun vefatından dolayı Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve öğrencilerine başsağlığı diledi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli şu ifadeleri paylaştı;

‘’Türkiye’mizin muhterem isimlerinden birisi olan; manevi haslet ve hizmetleriyle öncü ve örnek vasfını hayatı boyunca muhafaza eden Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’ye vefatından dolayı Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve öğrencilerine başsağlığı diliyorum.’’

Sana bakınca çaresizlik ve acizlik görüyoruz sadece! ABD'yi karıştıran iddia! Trump: Baskın sırasında evimden çalmışlar Yalan haber tüketicisi Yarkadaş yine mesleki ihtisasını konuşturdu Bir ev almak istiyordu! Yanlışlıkla kasabanın sahibi oldu Rusya ölümcül vuruşu yaptı! Avrupa'da rekor artış Dünya şokta! Birçok ülke üretemez hale geldi... Türkiye'den satın alacaklar