Millet Bahçesi Kütahyalılarla buluşuyor

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, imalat süreci devam eden Kütahya Millet Bahçesi şantiyesi ile birlikte DSİ kavşağında devam eden kaldırım yenileme çalışmalarını inceledi.

Abone ol

Evliya Çelebi Mahallesinde imalatı devam eden Kütahya Millet Bahçesi şantiye alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yüklenici firma yetkilerinden bilgiler aldı.

Kütahya Millet Bahçesinin, kısa süre sonra Kütahyalı hemşehrilerinin kullanımına açılacağını ifade eden Başkan Işık, Kütahya Millet Bahçesinin, Kütahya’ya özgü olarak projelendirildiğini söyledi. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Işık, daha sonra Fevzi Çakmak Caddesi ve DSİ kavşağında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından imalatı devam ettirilen kaldırım yenileme çalışmalarını inceledi. Çalışanlarla kısa süre sohbet ederek bilgiler alan Başkan Işık, 2022 yılını yatırım yılı olarak ilan ettiklerini ve Kütahya’nın daha yaşanabilir bir kent hüviyetine dönüşmesi için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Rusya ölümcül vuruşu yaptı! Avrupa'da rekor artış Dünya şokta! Birçok ülke üretemez hale geldi... Türkiye'den satın alacaklar Fransa'nın 9 yıllık işgali sona erdi! Tamamen terk ettiler Hain saldırıda şehit olan Cirnooğlu’yla ilgili kahreden detay ABD’den Adana'daki İncirlik Üssü için flaş karar! Elon Musk için bakın ne yapacaklar En düşük emekli maaşı için açıklama geldi!