O Ses Türkiye Hasan Koçak kaç yaşında ve nereli? O Ses Türkiye Hasan Koçak kimdir?

Tv8'in fenomen yarışma programı O Ses Türkiye'de sona gelindi. Hasan Koçak 21 Ocak Cuma akşamı final yapacak O Ses Türkiye'de mücadele edecek yarışmacılardan birisi oldu. Gösterdiği performansla ekran başındakileri ve jüri üyelerini etkilemeyi başaran Hasan Koçak adını şampiyonluğa yazdırmakta kararlı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Hasan Koçak ile ilgili merak edilenler...

Abone ol

Performansıyla dikkat çeken isimlerden biri olan Hasan Koçak'ın hayatı merak konusu oldu. Koçak, 21 Ocak akşamında yayınlanacak O Ses Türkiye'nin finalinde sahne alacak. Peki O Ses Türkiye Hasan Koçak kimdir? Hasan Koçak kaç yaşında ve nereli?

O SES TÜRKİYE HASAN KOÇAK KİMDİR?

23 yaşındaki Hasan Koçak Erzurum'da yaşıyor. Aslen Artvinli olan Koçak Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde eğitim alıyor.

O Ses Türkiye'ye 2016'den beri başvuran Koçak, bu yıl yarışmaya katılmaya hak kazandı. Hasan Koçak Instagram'da, 'hasankocakofficial' kullanıcı adı ile paylaşım yapıyor.

Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha Memura fark emekliye zam! Yüzde 40'ı aşıyor: Temmuz zammı ile memur ve emekli maaşı ipuçları Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi