O Ses Türkiye şampiyonu Hasan Koçak kimdir, kaç yaşında? Hasan Koçak aslen nereli?

O Ses Türkiye müzik yarışmasında şampiyon olmayı başaran Hasan koçak ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. "Hasan Koçak kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?" şeklindeki sorulara internette yanıt aramaya devam ediliyor. Hasan Kolçak, 23 yaşında ve yarışmaya Erzurum'dan katılmıştır. İşte O Ses Türkiye şampiyonunun biyografisi...

Abone ol

O Ses Türkiye yarışması 2021-2022 şampiyonu Hasan Koçak kimdir sorusunun cevabını merak ediliyor. Oğuzhan Koç'un takımında yer alan ve O Ses Türkiye 2021 şampiyonu olan Hasan Koçak, 21 Ocak Cuma akşamı canlı yayınlanan finalde gösterdiği performansla büyük alkış topladı. Peki Hasan Koçak kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? 

O SES TÜRKİYE HASAN KOÇAK KİMDİR, ŞAMPİYON MU?

O Ses Türkiye 2021'e katılan Hasan Koçak, 23 yaşında ve yarışmaya Erzurum'dan katılıyor. Aslen Artvinli olan Hasan Koçak, Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyor. O Ses Türkiye'ye 2016'dan beri başvuran isim, bu sene yarışmaya katılmaya hak kazanmış.

O Ses Türkiye'de 2021 Ekim ayında başlayan mücadele sona erdi ve nefes kesen finalin ardından şampiyon Hasan Koçak oldu.

HASAN KOÇAK HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye'nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Hasan Koçak, "Bu kız beni sever" adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye'de ilk turu geçen Hasan Koçak, Oğuzhan Koç'u seçti.

Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi