Saimbeyli Kiraz Festivali’nde MHP rüzgârı

Saimbeyli İlçe Kaymakamlığı ve Saimbeyli Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen 28.Kültür, Sanat ve Kiraz Festivali coşku ile kutlandı.

Adana-Saimbeyli İlçesinin tanıtımını yapmak, turizmini canlandırmak ve ilçe halkının yetiştirmiş olduğu şahane kirazları Ülke ve Dünya’ya tanıtmak amacıyla geleneksel hale gelen kiraz festivali bu yılda gelen konuklara hem görsel hem işitsel şölen yaşattı. Festivalin açılış konuşmasını Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe’nin yaptığı festivalde önemli mesajlar veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Bugün dünyaya baktığımızda yeni bir dünya düzeni kuruluyor. Türkiye, kurulan yeni dünya düzeninde iddia sahibi” dedi.


Rusya ölümcül vuruşu yaptı! Avrupa'da rekor artış Dünya şokta! Birçok ülke üretemez hale geldi... Türkiye'den satın alacaklar Fransa'nın 9 yıllık işgali sona erdi! Tamamen terk ettiler Hain saldırıda şehit olan Cirnooğlu’yla ilgili kahreden detay ABD’den Adana'daki İncirlik Üssü için flaş karar! Elon Musk için bakın ne yapacaklar En düşük emekli maaşı için açıklama geldi!