Sarız'da karla mücadele yoğun bir şekilde sürüyor

Sarız Belediyesi Başkanı Baki Bayrak'ın başkanlığında yürütülen çalışmalar tüm hızlıyla sürerken Başkan Baki Bayrak, çalışmaları yakından takip ediyor.

Abone ol

Ülkemizde beklentinin üstünde meydana gelen kar yağışı nedeniyle Sarız Belediyesi personelleri ve iş makinaları başta ilçe merkezi olmak üzere hummalı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yürütülen çalışmalar hakkında ekiplerden bilgiler alan Sarız Belediyesi Başkanı Baki Bayrak, yaptığı açıklamada, “Sağ olsunlar bütün belediye çalışanlarımız ellerinden geleni yapıyorlar.

Çok yoğun bir kar yağışı var. İnşallah bu yağan karın bereketini ilerleyen zamanda göreceğiz. Sıkıntıları asgari seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Şuanda tüm araçlarımız ve personellerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Belediyenin tüm imkanlarını eksiksiz olarak seferber ettik.” dedi.

Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Suyunu içen kansere meydan okuyor! Adeta hayat iksiri… Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha