Survivor Gizem Kerimoğlu kimdir, elendi mi? Survivor Gizem nereli, kaç yaşında, evli mi?

Gizem Kerimoğlu, Survivor All Star yarışmasına veda etti. 19 Ocak tarihinde Survivor 2022 sezonun ilk haftasında eleme potasına giren Gizem Kerimoğlu en az SMS oyu alarak sezonun ilk elenen ismi oldu. Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı Survivor All Star'da elenen Gizem Kerimoğlu'un hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Peki Survivor Gizem Kerimoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, neden elendi?

Abone ol

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programında 'Survivor'a kim veda etti?' sorusu damga vurdu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor ALL Star 2022 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Yılın ilk elenen ismi Gizem Kerimoğlu oldu. Peki, Gizem Kerimoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Gizem Kerimoğlu hakkında merak edilenler...

SURVİVOR GİZEM KERİMOĞLU KİMDİR?

Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih’te dünyaya geldi. Bulgaristan göçmeni bir ailenin ilk çocuğu olan Gizem Kerimoğlu'nun bir erkek kardeşi olduğu bilinmektedir.

Lise eğitimi için başladığı İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun olan Gizem Kerimoğlu 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde eğitim görmeye başladı. Üniversite eğitimi sırasında bir yıllığına İngilizce eğitimi almak için Londra‘ya gitti. 

2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı profesyonel ya da amatör olarak uğraşan Gizem Kerimoğlu bir dönem basketbol ve futbol oynadı. Gizem Kerimoğlu'nun birkaç kez 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı’na da çağrıldığı biliniyor. Genç yaşında bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak da görev yapan Gizem Kerimoğlu 2013 yılında profesyonel spor yaşantısına son verdi.

Gizem Kerimoğlu, aktif spor hayatının ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Dialog ve Barbaros Çidal‘dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri alıp, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerindeki ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile atmıştır.

Ardından kendisine çok şey katan Deniz Erdem‘den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılında girdiği Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan olan “Survivor 2016” yarışmasına Gizem Kerimoğlu da gönüllüler takımında katıldı. Yüzde 36 oranda performans sergileyen Survivor Gizem, yarışmanın 108. gününde adaya veda etti.

Emeklilikte yaşa takılanlar için yeni reçete: 9.000 ve 7.200 gün formülü! İşte EYT'de son durum FETÖ'cü Arif Erdem'in yeri ortaya çıktı! Aylar sonra ilk kez görüntülendi Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Diplomat restoranında ölmüştü! Somer Şef'ten çarpıcı karar Suyunu içen kansere meydan okuyor! Adeta hayat iksiri… Ezber bozdu! Uyumadan önce bunu yaparsanız...