Survivor Nagihan kimdir, evli mi? Nagihan Karadere kaç yaşında, nereli?

2022 Survivor All Star tüm hızıyla devam ederken Ünlüler takımında yer alan Nagihan Karadere hakkındaki bilgiler seyircile tarafından sorgulanmaya başladı. Güçlü fiziğiyle dikkat isimlerden biri olan Nagihan Karadere'nin yaşı ve nereli olduğu araştırılıyor.

Abone ol

Daha önce 2016 ve 2018 yıllarında Survivor'da yarışan Nagihan Karadere bu sezonun en iddialı isimlerinden biri olarak gözüküyor. Yarışmanın müdavimleri Survivor Nagihan kimdir, evli mi? Nagihan Karadere kaç yaşında, nereli? gibi sorulara yanıt arıyor...

SURVİVOR NAGİHAN KARADERE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Nagihan Karadere, 16 Şubat 1984 tarihinde Adana Kadirli ilçesinde doğdu. Türk kısa mesafe ve engelli koşucusu olan Nagihan Karadere, 400m engelli rekor derecesi 55.09 saniyedir. 2012 Londra olimpiyatlarında A barajını geçerek olimpiyatlarda yarışmıştır.

Survivor 2022 All Star kadrosuna giren Nagihan Karadere, yarışmada daha önce iki sezon mücadele etti. 7 Şubat 2016 tarihinde Tv8'de yayınlanmaya başlayan Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer aldı çeyrek finalde elenerek beşinci oldu.

2018 yılında Tv8'de yayınlanan Survivor All Star'da finale kalarak ikinci olmuştur.

SURVİVOR NAGİHAN EVLİ Mİ?

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan Nagihan Karadere, Uğur Gökçe ile 2016 yılında boşandı. Bu evliliğinden Ece Arven isimli bir kız çocuğu vardır.

Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi