Türkyılmaz: Onların her zaman emrindeyiz! Kış boyunca devam edecek...

Yahşihan Belediyesi kar yağışından dolayı evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlar için Zabıta Müdürlüğü ekiplerinden acil ihtiyaç ekibi oluşturmuştu. Bu ekip yaşlıların ve engellilerin her an yardımına koşarak onlara hizmet vermeye devam ediyor. Türkyılmaz 65 yaş üstü yaşlılar ve engelli vatandaşlar için “Onların her zaman emrindeyiz” ifadelerini kullandı.

Abone ol

KIŞ BOYUNCA DEVAM EDECEK

Yahşihan Belediyesi kar yağışından dolayı evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlar için Zabıta Müdürlüğü ekiplerinden acil ihtiyaç ekibi oluşturmuştu.

Bu ekip yaşlıların ve engellilerin her an yardımına koşarak onlara hizmet vermeye devam ediyor. 0505 164 46 40 numaralı Yahşihan Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı’na gelen ihbarları değerlendiren Zabıta Müdürlüğü ekipleri 65 yaş üstü ve engelli vatandaşların evlerine giderek kimi zaman alışverişlerini, kimi zaman banka işlemlerini hallediyor.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın talimatları ile kurulan yardım ekibi yoğun kardan dolayı vatandaşların herhangi bir zarar görmemesi için uğraş veriyor.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz tarafından yapılan açıklamada “Kar yağışından dolayı evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın istekleri Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından gideriliyor. 65 yaş üstü yaşlı ve engelli vatandaşlarımız 0505 164 46 40 numaralı Whatsapp İhbar Hattı’mızdan destek alabilirsiniz. Sizlerin her zaman emrindeyiz.” ifadelerine yer verildi. Ayrıca Başkan Türkyılmaz bu uygulamanın kış boyunca devam edeceğini belirtti.

Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi