Vidinlioğlu: “Çocuklarımız her şeyimiz”

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi Çocuk Bakımevi’nde öğrenim gören öğrencilere karnelerini dağıttı.

Abone ol

BELEDİYE ÇOCUK BAKIMEVİ ÖĞRENCİLERİ İLK KARNELERİNİ BAŞKAN VİDİNLİOĞLU’NDAN ALDILAR.

Kuzeykent Mahallesi’nde bulunan Kastamonu Belediyesi Çocuk Bakımevi’nde eğitim-öğretimlerini sürdüren bakımevi öğrencileri ilk karnelerini Başkan Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun elinden aldılar.

Düzenlenen karne töreninde öğrenci ve öğretmenler ile bir araya gelen Vidinlioğlu, çocukların ilk karne heyecanlarına ortak olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Vidinlioğlu açıklamasında; “Onlar dünümüz, bugünümüz, geleceğimiz, umutlarımız, hayallerimiz... Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Bugün belediyemiz çocuk bakımevi öğrencilerinin karne sevinçlerine ortak olduk. Onların yüzlerindeki tebessüm, küçük kalplerinde taşıdıkları o büyük heyecan bizim için paha biçilemez.

Tabi karne zamanı; tatil, eğlence, dinlenme zamanı. Aynı zamanda eksiklikleri tamamlama, yeni döneme en iyi şekilde hazır olma zamanı. Bu zamanı da verimli değerlendirmek tüm öğrencilerimiz için önemli. Geleceğe umutla bakan gözlerimiz olan kıymetli yavrularımıza güzel bir tatil dönemi diliyor, eğitim hayatlarında üstün başarılar temenni ediyorum. Yine bu dönemi başarı ile tamamlayan tüm öğretmen ve idarecilerimize emekleri için teşekkür ediyorum. Biz çocuklarımız için tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Düzenlenen karne törenine ayrıca Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yurt, Hamdi Öz ve Resul Köprülü de katıldılar.

Merkez Bankası yeni veriyi açıkladı: İşte enflasyon farkı ve ek zam ile emekli-memur maaşları Japon isim keşfetti! O ilimizin altından saray çıktı Suyunu içen kansere meydan okuyor! Adeta hayat iksiri… Evine giren hırsızın kimliğini öğrenen İzmirli avukat şoke oldu Uyurken bile yağ yaktıran yöntem! Sabah kalkınca kuş gibi hafiflemiş olacaksınız FOX'un spikeri Gülbin Tosun bir rezillik daha