Yahşihan Belediyesi 2021 yılında 11 bin 305 çağrıya yanıt verdi

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, görevi devraldıktan sonra Yahşihan Belediyesi hizmet kapsamını genişletmek için Belediye bünyesinde ihbar ve şikâyet hattı kurmuştu.

Abone ol

Yahşihan Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı, 2021 yılında toplamda 11 bin 305 adet çağrı ve mesaja yanıt vererek vatandaşlara yardımcı oldu.

ANINDA ÇÖZÜM ÜRETİLİYOR

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, görevi devraldıktan sonra Yahşihan Belediyesi hizmet kapsamını genişletmek için Belediye bünyesinde ihbar ve şikâyet hattı kurmuştu. Yahşihan Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı, 2021 yılında toplamda 11 bin 305 adet çağrı ve mesaja yanıt vererek vatandaşlara yardımcı oldu. Altyapısını yenileyen Yahşihan Belediyesi’nde Whatsapp İhbar Hattına en çok şikâyet, su kesintilerinden geldi. 

Whatsapp İhbar Hattı su kesintileri için 6 bin 557 çağrı ve istek alarak vatandaşlara anında geri dönüş yaptı. Kurulan ihbar hattında, vatandaşların sorun ve taleplerine anında çözüm bulunulurken vatandaşlar, istek, talep, öneri ve şikâyetlerini Whatsapp üzerinden kurulan birime bildirimde bulunabiliyorlar.

Yahşihan Belediyesi WhatsApp ihbar, şikâyet, istek, talep ve bilgi hattı 0505 164 46 40 nolu WhatsApp ihbar hattı ve 0318 357 25 60 nolu telefon numarasından 7/24 hizmet veriyor. Vatandaşlardan gelen istek ve şikâyetler ilgili birimlere aktarılarak anında çözüm üretiliyor.

Memura 2022 temmuz zammı için tablo netleşti: İşte meslek meslek zamlı memur maaşları Bu besin beynin en önemli gıdası seçildi! İşte beyni koruyan ve bitiren besinler... Kadın kılığına girip kızının sevgilisine randevu verdi! Öldürüldü Kızın itirafı olay oldu: ‘Sana insanlar...’ Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... O görüntülere valilikten açıklama geldi