Programa MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Doğan Köz, MHP Altındağ ilçe başkanı Emin Sıtkı Aktaş, MHP Ankara Büyük Şehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Murat Ilıkan, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Alaaddin Sonat, ve çok sayıda partili ile vatandaşımız katıldı.

Gecede 15. Yılımıza Değer Katan, ( SEYMENLİK GELENEĞİNİN, YAŞATILMASINA ve TANITILMASINA ) Yardımda Bulunan Belediye Başkanlarına, Sivil Toplum kuruluşlarına, Sanatçılara plaket verildi.

Ayrıca 15. Kuruluş Yıldönümü kutlamasını 'TAÇLANDIRAN' , 15 Engelli Vatandaşa 6 adet akülü, 9 adet manuel olmak üzere engelli araçları ve plaketleri MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof.Dr. Mevlüt Karakaya tarafından taktim edildi.

Gecede 15. Yılın "SEYMEN ONUR ÖDÜLÜ"

İstanbul'da vapur seferlerine kar engeli! İstanbul'da vapur seferlerine kar engeli!

06.06.2008 tarihinden beri Ankara Seymenler Klubü Derneğinin Onur kurulu üyesi MHP Genel Başkanı Sn. DEVLET BAHÇELİ' ye verildi.

Onur ödülünü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli adına alan MHP'li Karakaya
teşekkürlerini sundu. Bu plaketi ve mesajları Sn. Genel Başkana ileteceğini söyleyen Karakaya; Genel Başkanımızın öğrenciliğinden bu yana Ankara'da yaşadığını ve kendisini bir Seymen ve Ankaralı olarak gördüğünü ifade etti. Karakaya; Allah Sayın Genel Başkanımızı bizim ve ülkemizin başından eksik etmesin ifadelerini kullandı.