Ankara Ülkü Ocakları’ndan çocukları gülümseten kampanya

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı, ''Bir Mont Bir Gül'' projesi kapsamında öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı ve öğretmenlere gül dağıttı. Kahramankazan’da okuyan ihtiyaç sahibi çocuklara mont hediye etti.

Ankara Ülkü Ocakları’ndan çocukları gülümseten kampanya - Sayfa 1

Ayrıca Ankara Ülkü Ocakları, Kastamonu'da yaşanan sel felaketinin ardından bölgede yaşayan afetzede çocuklar için "Geleceğimiz Üşümesin" kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında afetzede çocuklara destek olmak için kışlık montlar alındı. 


Ankara Ülkü Ocakları’ndan çocukları gülümseten kampanya - Sayfa 2

Ankara Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen "Geleceğimiz Üşümesin" kampanyası büyük ilgi gördü. Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdullah Yüksel, "Geleceğimiz Üşümesin" kampanyasına destek olmak amacıyla afetzede çocuklar için kışlık montlar hazırladı. 


Ankara Ülkü Ocakları’ndan çocukları gülümseten kampanya - Sayfa 3

Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdullah Yüksel, “Ülkü ocakları olarak vatanımıza, milletimize, devletimize ve bayrağımıza hizmet etmek adına elimizden gelen mücadelenin gayretini fazlasıyla göstermeye çalışıyoruz. Toplumun her alanında duyarlılık oluşturmaya, yardımlaşma kültürünü yaymaya ve örnek olmaya gayret ediyoruz. Kastamonu’da 11 Ağustos’ta yaşanan sel felaketinin ardından "Geleceğimiz Üşümesin" diyerek başlattığımız yardım kampanyası neticesinde toplanan montlar çocuklarımıza ulaştırılmıştır. Yaklaşık 100 ila 120 çocuğa mont alınmıştır. 


Ankara Ülkü Ocakları’ndan çocukları gülümseten kampanya - Sayfa 4

Kış şartlarında çocuklarımızın ihtiyaçları bir nebze olsun karşılanmıştır. Eksiklikleri ve ihtiyaçları bulunan çocuklarımıza yardımcı olabilecek bu tarz kampanyalara devam edeceğiz. Kampanyaya katılarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bugünkü tebessümlerine ortak olan, destek veren, çocuklarımız için yardımlarını esirgemeyen duyarlı, hayırsever herkesten Allah razı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza her alanda destek olmamız lazım. Soğukların kendini hissettirmeye başladığı ve kış aylarına girdiğimiz bu günlerde Ankara Ülkü Ocakları olarak “Geleceğimiz Üşümesin" kampanyası çerçevesinde Kastamonu sel felaketinde zarar gören çocuklara mont yardımı yaptığımız için çok mutluyum. Onların yüzündeki gülümsemeyi görmek bizim için her şeye değerdi” ifadelerini kullandı.