Apple harekete geçti! Türkiye için ucuz iPhone

iPhone Türkiye için o kararı verdi... Türkiye'de döviz kurlarında yaşanan artışla iPhone fiyatları bir hayli fırlamıştı. Bundan dolayı ABD'li teknoloji şirketi Apple'ın Türkiye'ye özel iPhone üreteceği iddia edildi.

Apple harekete geçti! Türkiye için ucuz iPhone - Sayfa 1

Kullanıcılar yeni iPhone cihazlara ulaşmakta zorlanıyor. Bu süreçte Türkiye'de önemli ölçüde satışları düşen Apple ise herkesin ulaşabileceği bir telefon modeli üzerine yoğunlaştığı belirtiliyor.


Apple harekete geçti! Türkiye için ucuz iPhone - Sayfa 2

APPLE'dan Türkiye'ye özel ucuz telefon! Aşırı yükselen iPhone fiyatları karşısında Türkiye'de satış rakamları önemli ölçüde düşen Apple, yeniden satış rakamlarını yükseltebilmek ucuz fiyatlı iPhone modeli için hazırlandığı konuşuluyor.


Apple harekete geçti! Türkiye için ucuz iPhone - Sayfa 3

Uygun fiyatlı iPhone modelinin piyasaya sürülüp Türkiye'ye gelmesi halinde ulaşılabilir bir fiyattan satışa sunulacağı konuşuluyor.


Apple harekete geçti! Türkiye için ucuz iPhone - Sayfa 4

Ucuz İPhone A10 işlemciye sahip olacak? Uygun fiyata üretilmesi beklenen iPhone modelinin A10 yonga setine sahip olacağı belirtiliyor. Cihaza dair detaylara ilişkin henüz resmi bir açıklama bulunmazken A10 yonga setinin tercih edilmesin yola çıkılarak firma fiyatı düşürebilmek için birçok güçlü eski teknolojileri yeni telefonda birleştirebilir.