Araç sahiplerini sevindiren haber: Benzine yeni indirim geldi! İşte güncel fiyatlar...

Son dakika… Akaryakıt fiyatları indirim araç sahiplerinin bugün de gündeminde. Petrol ve döviz kurundaki hareketliliğe bağlı olarak hareket eden benzin fiyatı ve (mazot) motorin fiyatları için bu hafta içinde üst üste değişiklik yapıldı. Beklentiler doğrultusunda bugün bir indirim daha geldi. Peki 25 Kasım benzin, motorin litre fiyatı ne kadar oldu, kaç TL? İşte güncel akaryakıt fiyatları…

Araç sahiplerini sevindiren haber: Benzine yeni indirim geldi! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 1

Son dakika… Araç sahipleri benzin ve motorin fiyatlarını takip etmekte zorlandığı bir hafta geçiriyor. İşte 25 Kasım Cuma Ankara, İzmir, İstanbul güncel benzin, motorin fiyatları ve son dakika akaryakıt indirimi haberinin detayları…


Araç sahiplerini sevindiren haber: Benzine yeni indirim geldi! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 2

SON DAKİKA: BENZİNE İNDİRİM! BU HAFTA ÜÇÜNCÜ KEZ DEĞİŞTİ

Geçtiğimiz hafta petrol fiyatlarındaki gerilemeye bağlı olarak benzin litre fiyatına 77 ve 75 kuruş indirim yapılmıştı. Bu hafta ise 1,16 kuruş indirim yapılan benzine dün 55 kuruş zam gelmişti. Ancak fiyatlar bir gün geçmeden yeniden değişti ve benzine 45 kuruş indirim yapıldı.

Araç sahiplerini sevindiren haber: Benzine yeni indirim geldi! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 3

BENZİN LİTRE FİYATI KAÇ LİRA OLDU?

İndirimin ardından benzinin litresi İstanbul'da 20 lira 16 kuruşa, Ankara'da 20 lira 33 kuruşa, İzmir'de ise 20 lira 34 kuruşa indi.

Araç sahiplerini sevindiren haber: Benzine yeni indirim geldi! İşte güncel fiyatlar... - Sayfa 4

MOTORİN FİYATLARI DA GERİLEDİ

Son olarak 12 Kasım’da 1,54 kuruş indirim yapılarak litresi ortalama 24,84 liraya gerileyen motorin litre fiyatına dün 95 kuruş indirim daha gelmişti. Bugün ise herhangi bir fiyat değişikliği beklenmiyor.