Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı | Mesut İntihar mı edecek? Arka Sokaklar son bölüm izle

Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren binlerce izleyici tarafından araştırılmaya devam ediyor. Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, her hafta cuma akşamı hayranlarını ekranlara kilitliyor. Son haftalarda yaşanan olaylar ise, hem dram hem gerilim dozu yüksek sahnelere sebep oluyor.Mesut İntihar mı edecek? sorusu ise bu hafta en merak edilen konu oldu. İşte, Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı ve kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm.

Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı |  Mesut İntihar mı edecek? Arka Sokaklar son bölüm izle
Editör Şenay Koca 15.03.2019 12:55

Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı bu hafta yine soluksuz bir bölüm izleyeceğimizin garantisini veriyor. Yeni bölümde neler olacağını merak eden diziseverler tarafından merakla beklenen fragman yayınlandığı andan itibaren en çok izlenen videolar arasına girdi. Umut'un ölümünden sonra toparlanamayan Mesut'un durumu dizinin hayranları tarafından merak ediliyordu. Bu hafta ise şok edici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Tunç'un resmine bakarak duygusal bir konuşma yapan Mesut yoksa intihar mı edecek? İşte daha pek çok ayrıntıyı içeren Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı ve kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm...

Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı

Ekip, hırsızlık yapan ve ölümlere neden olan çetenin peşine düşüyor!Hırsızlık çetesinin ele başı Muhsin ekibi çok fazla uğraştırmaya başlıyor. Açığa alınmasına rağmen Tunç'un saldırıya uğraması ile iyice sinirlenen Mesut, ekipten bir adım önde giderek tek başına Muhsin'in evini basıyor. Muhsin'i de etkisiz hale getirerek ortadan kayboluyor. Muhsin'i almaya gelen ekip bunu kimin yaptığını merak ediyor. Hakan, nedenini bilmediği ayrılma kararı sonrasında Aylin'i vazgeçirecek hamleyi yapıyor.

Geçen hafta neler oldu?

Arka Sokaklar'ın 508. yeni bölümünde ekip, Rıza Babanın Mesut'u emniyetten kovmasının şokunu yaşıyor!Ekip, Umut Bebeği öldüren ve Volkan'ın ağır yaralanmasına neden olan Derman'a ulaşmıştır. Haberi alan Mesut da olay yerindedir. Kaçmaya çalışan Derman'ı yakalamıştır ve silahını ona doğrultmuştur. Tam öldüreceği sırada araya Hüsnü girer. Hüsnü, Mesut'un açığa alınması yüzünden düşünmeden yaptığı intikam eyleminin onu hapse tıkmasına yeteceğini bilmektedir. Önüne geçerek yanlış bir şey yapmasını engeller. Fakat Mesut, emniyete gelerek onu öldürmeye ne kadar kararlı olduğunu gösterir. Rıza Baba alkollü bir şekilde emniyeti ayağa kaldıran asi çocuğunu oradan kovar.

Mesut, ekip arkadaşlarının tavrı ve Selin'in onu yok sayması sonrası depresif bir psikolojinin içine düşer. Kendisine yakışmayan bir hareketin içine girer.

Arka Sokaklar son bölüm izle

 

Yorumlar