Arka Sokaklar 605. canlı izle! Kanal D ile Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle

Yıllardır ekranların değişmez yapımları arasında yer alan en çok Arka Sokaklar'ın 605. yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun yer aldığı dizinin bu bölümünde "Tehlikeli bir çatışmada kurşunla burun buruna gelen Ezgi vurulur. Ezgi’nin hayat mücadelesi tüm ekip arkadaşlarını, en çok da Cemal’i üzecektir." Arka Sokaklar 605. canlı izleme detayları haberimizde.

Google Haberlere Abone ol
Arka Sokaklar 605. canlı izle! Kanal D ile Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle
26.11.2021 13:48

Cuma akşamları Kanal D'de yayınlanan ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar 605. yeni bölümüyle seyircisiyle buluşacak. Bu bölümde yaptığı hata yüzünden Başak’ı tehlikeye atan Gencer’in kaçış planı ters teper. Dizinin severler, Arka Sokaklar 605. Bölümü canlı izlemek istiyor.

ARKA SOKAKLAR 605. BÖLÜM CANLI İZLEMEK TIKLAYIN...

 

ARKA SOKAKLAR 605. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Samir, has adamı İkbal hapishaneden çıkmadan Başak’ı bırakmayacaktır. Başak’ın izini süren ekibimiz Bahri’nin adamları tarafından pusuya düşürülünce kendilerini tehlikeli bir çatışmanın ortasında bulur. Bu sırada olanlardan habersiz şekilde Kadim’in ölmeden önce verdiği adrese giden Mesut’u büyük bir sürpriz beklemektedir. Yaptığı hata yüzünden Başak’ı tehlikeye atan Gencer’in kaçış planı ters teper. Bu sırada ekibimiz ile işbirliği yapan Feyza, mermerci adlı birinin ismini verir.

EZGİ’NİN ARKADAŞI MELTEM TEHLİKEDE

Ezgi bir barda arkadaşı Meltem ile karşılaşır. Gecenin sonunda Meltem internet üzerinden bir uygulamadan taksi çağırarak evine gitmek ister. Ezgi’nin gözü taksiciyi tutmasa da Meltem ısrar edince gitmesine izin verir. Ertesi gün gelen haber herkesin kanını dondurur. Meltem taksici tarafından tacize uğramış, canını zor kurtarmıştır. Başka kadınların peşine düşeceğinden emin olduğu taksiciyi bulmaya çalışan ekibimizin zamanı kısıtlıdır!

İDİL MESUT'A YAKLAŞIYOR

Mesut Gazi’nin yerinde yalnız başına oturup kafa dinlemektedir. Mekana İdil gelir. Mesut, aralarında geçen konuşmadan ve İdil’in yakınlaşma çabasından bir hayli rahatsız olur. İdil’i tersleyerek ortamı terk eden Mesut, Selin’i arar.

EZGİ VURULUYOR…

Tehlikeli bir çatışmada kurşunla burun buruna gelen Ezgi vurulur. Ezgi’nin hayat mücadelesi tüm ekip arkadaşlarını, en çok da Cemal’i üzecektir.

 

 

 

 

Yorumlar