Arka Sokaklar 608. bölüm canlı izle! Kanal D ile Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle!

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Arka Sokaklar 608. yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun rol aldığı dizide heyecan yine dorukta olacak. Bu bölümde Rıza Baba'nın emekli olmak istemesi ekipte şok etkisi yaratır. Seyirciler, Arka Sokaklar 608. Bölümü canlı izleme detaylarını merak ediyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Arka Sokaklar 608. bölüm canlı izle! Kanal D ile Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle!

16 sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 608. yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. Yeni bölümde, Musa ve Ulvi isimli iki uyuşturucu bağımlısı, Gizem isminde bir genç kızı taciz eder. Mahalle halkına da uzun zamandır kök söktürmektedirler. Gelişmeleri ı kaçırmak istemeyenler Arka Sokaklar 608. bölüm canlı izlemek istiyor.

ARKA SOKAKLAR 608. BÖLÜM CANLI İZLEMEK TIKLAYIN...

ARKA SOKAKLAR 608. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 

Rıza Baba, ekibi şoke eden kararını açıklıyor! Arka Sokaklar yeni bölümü ile 17 Aralık Cuma akşamı Kanal D’de......

Ekibimiz, Serap’ın başına gelenlerden sonra intihar eden yakın arkadaşı avukat Ertan’ın vakasını daha derinden incelemeye karar verir. Hakan, Serap’a saldıran iki kişinin plakasının izini sürerken Ezgi ve Sinem de Yeliz’in hesaplarını incelemeye alır. Ortak bir nokta bulmaları uzun sürmeyecektir.

Musa ve Ulvi isimli iki uyuşturucu bağımlısı, Gizem isminde bir genç kızı taciz eder. Mahalle halkına da uzun zamandır kök söktürmektedirler. Ekibimiz bu iki suçluyu sokaklardan uzak tutmak için mücadele ederken yine engellerle baş edeceklerdir.

Yorumlar