Arka Sokaklar son bölüm izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 603. son bölüm tek parça full izle

Kanal D'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Arka Sokaklar 603. yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıkacak. Dizinin sıkı takipçileri Arka Sokaklar 603. Bölümü canlı izlemek istiyor. Bu bölümde Müfettiş İdil’in istihbarattan edindiği bilgi ve Mesut ile Selin’in yaptığı araştırma sonucunda elde edilen deliller, cinayeti işleyenin İkbal adında bir göçmen olduğunu gösterir. Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izleme detayları haberde.

Google Haberlere Abone ol
Arka Sokaklar son bölüm izle! Kanal D ile Arka Sokaklar 603. son bölüm tek parça full izle
12.11.2021 23:58

Geniş kadrosu ve aksiyonlu hikayesiyle yıllardır en çok izlenen diziler arasında yer alan Arka Sokaklar'ın yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun yer aldığı Arka Sokaklar 603. Bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar, Arka Sokaklar son bölüm izlemek istiyor. İşte Kanal D ile Arka Sokaklar 603. son bölüm tek parça full izleme detayları...

 ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLEMEK TIKLAYIN...

ARKA SOKAKLAR 603. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mesut, Selin ve müfettiş İdil izbe bir sokakta öldürülen kağıt toplayıcısı Javid üzerine araştırma yapmaya başlar. Javid’in ülkemizdeki tek yakını, Türkiye’ye göç etmeden önce ülkesinde hakimlik yapan Kadim’dir. Kadim ile görüşen Mesut bir sonuç elde edemez.

Müfettiş İdil’in istihbarat’tan edindiği bilgi ve Mesut ile Selin’in yaptığı araştırma sonucunda elde edilen deliller, cinayeti işleyenin İkbal adında bir göçmen olduğunu gösterir. Derinleştirilen araştırma ile İkbal’in çeşitli suçlar işleyen bir örgütün parçası olduğunu ve bu örgütün liderinin Samir olduğu anlaşılır. Samir ve İkbal’in asıl hedefinin Javid olduğuna inanmayan Mesut ve İdil, ekipten affını isteyen Cemal’in yardımı ile soruşturmayı derinleştirir.

ENGİN’İN ESKİ ŞEFİ MUHAMMER AĞIR YARALI OLARAK HASTAHANEYE KALDIRILIR…

Emekli polis Muhammer’in ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılması haberini alan Engin, eski şefinin başına ne geldiğini öğrenmek için olayı soruşturmaya başlar. Muhammer’in telefon kayıtlarından ulaşılan numara bir kız öğrenci yurdundan sinyal verir. Soruşturma için yurda giden Engin, yurt güvenliklerinin cesetleri ile karşılaşır. Yurtta görevli diğer güvenlik Davut ise ortadan kaybolmuştur. Tüm deliller suçlunun Davut olduğunu işaret eder. Ekip, işlenen cinayetlerin ve Muhammer’in yaralanmasının şüphelisi olarak Davut’un peşine düşer.

ALEXANDRA, İSTANBUL TURUNDA SAHTE TAKSİCİ TARAFINDAN DOLANDIRLIR…

Arda görevdeyken İstanbul’u gezen Alexandra, bindiği taksinin şoförü tarafından dolandırılır. Alexandra’yı dolandıran şoför aynı zamanda taksiyi çalmış olan bir suçludur. Arda ve ekibimiz, Alexandra’yı kurtarmak için harekete geçer.

METİN, LATİF’İN MANDIRASINDA ÇALIŞMAYA DEVAM EDER…

Türkiye’ye dönmek için eşi Asiye’yi ikna eden Metin, Latif’in mandırasında çalışmaya devam eder. Mandıraya gelen restoran zinciri sahibine büyük bir satış gerçekleştirir.

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 12 Kasım Cuma akşamı Kanal D’de...

Yorumlar