Aşk Mantık İntikam ne zaman başlıyor? Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?

Televizyon kanallarındaki dizilerin sezon finali yapması veya final yapması nedeniyle yeni diziler de TV'de boy göstermeye başladı. Birçok yapım seyircisine merhaba derken yeni başlayacak olana 'Aşk Mantık İntikam' dizisinin de tanıtımı yayınlandı. FOX T'de yayınlanacak Aşk Mantık İntikam dizinin ne zaman başladığı merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Aşk Mantık İntikam ne zaman başlıyor? Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
11.06.2021 22:12

FOX TV'nin yeni dizis Aşk Mantık İntikam yakında izleyicisi buluşacak. Yönetmenliğini Murat Öztürk'ün üstlendiği dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal kaleme alıyor. Güney Kore dizisi Cunning Single Lady dizisinden uyarlanan projenin oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel gibi isimler yer alıyor. Dizi severler, Aşk Mantık İntikam dizisinin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. 

AŞK MANTIK İNTİKAM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Aşk Mantik İntikam isimli dizinin başlama tarihi belli oldu. 18 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'da başlayacak olan romantik komedi dizisinin hikayesi de dikkatleri çekecek.

Aşk Mantık İntikam

AŞK MANTIK İNTİKAM OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı dizide ayrıca Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler de rol alıyor.

aşkmantıkintikam

AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU NEDİR?

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan'la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

Yorumlar