Aşkın Kıyameti Netflix'e ne zaman gelecek? Aşkın Kıyameti konusu nedir?

Aşkın Kıyameti Netflix'e ne zaman gelecek? Aşkın Kıyameti filmi yoğun olarak araştırılan konulardan oldu. Başarılı oyuncu Pınar Deniz ve Boran Kuzum'un başrolü paylaştığı yapımın yönetmen koltuğunda Hilal Saral bulunuyor. Netflix'te yayınlanacak olan yapım Aşkın Kıyameti konusu nedir?

Google Haberlere Abone ol
Aşkın Kıyameti Netflix'e ne zaman gelecek? Aşkın Kıyameti konusu nedir?
01.06.2021 22:21

Aşkın Kıyameti filmi Netflix'te yayınlanacak. Pınar Deniz ve Boran Kuzum'un başrollerini paylaştığı yapım Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden seyircilere aktarılacak. Çekimleri tamamlanan filmin yönetmenliğini Hilal Saral yaptı. Peki, Aşkın Kıyameti Netflix'e ne zaman gelecek? Aşkın Kıyameti konusu nedir? İşte tüm merak edilenler...

AŞKIN KIYAMETİ NETFLİX'E NE ZAMAN GELECEK?

Aşkın Kıyameti Netflix'e ne zaman geleceği henüz belli değil. Yapımın yayınlanma tarihi için yakından ifadesi kullanıldı.

AŞKIN KIYAMETİ KONUSU NEDİR?

Aşkın Kıyameti filminin çekimleri tamamlandı. İçerik hakkında henüz bir bulunmazken Netflix sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Pınar Deniz ve Boran Kuzum'un bir kayalıkta oturarak işaret diliyle bir şeyler anlattığı kısa videoda ikilinin konuşmaması dikkat çekti. Netflix de bu duruma atıf yaparken, filmin baştan sona sessiz olma ihtimali akıllara geldi.

BKM imzalı yapımın oyuncu kadrosunda Yiğit Kirazcı, Musa Uzunlar ve Seda Türkmen de yer alıyor.

Aşkın Kıyameti Filmi Oyuncu Kadrosu

– Pınar Deniz
– Yiğit Kirazcı
– Boran Kuzum
Musa Uzunlar,
Seda Türkmen,
Zeynep Tokuş…

Etiketler aşkın kıyameti
Yorumlar