Aşkın Tarifi nerede çekiliyor? Aşkın Tarifi dizisinin konusu ne, oyuncular kimler? 

Yaz aylarının gelmesiyle beraber yeni diziler ekranda boy göstermeye başlıyor. Kanal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran ve Alper Saldıran gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin konusu ve nerede çekildiği merak ediliyor. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Aşkın Tarifi nerede çekiliyor? Aşkın Tarifi dizisinin konusu ne, oyuncular kimler? 
07.06.2021 20:03

Televizyon ekranlarında yaz dizileri start veriyor. NTC Medya'nın yapımını üstlendiği Aşkın Tarifi dizisi ilk bölümüyle seyircisine merhaba diyor. Fransız mutfağında uzman Gaziantepli bir şefin heyecan dolu hikayesini anlatacak olan Aşkın Tarifi dizisi şimdiden heyecan uyandırdı. Dizieverler ise Aşkın Tarifi dizisinin konusu ve oyuncuları araştırıyor.

 yönetmenliğini Deniz Koloş'un üsrtlendiği yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in yaptığı Aşkın Tarifi dizisi senaryosunu ise, Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

 AŞKIN TARİFİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Aşkıntarifi

AŞKIN TARİFİ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

“Aşkın Tarifi”nde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yanı sıra Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır yer alıyor.

aşkın tarifi

AŞKIN TARİFİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Aşkın Tarifi dizisinin İstanbul'da çekildiği belirtiliyor. Dizide bazı sahnelerin Gaziantep'te çekileceği de iddia edildi. Kadir Doğulu'nun sosyal medya paylaşımlarında dizinin bazı sahnelerinin Mısır Çarşısında çekildiği anlaşıldı.

aşkıntarifi2

 

Yorumlar