Aykut Enişte ne zaman, nerede çekildi? Aykut Enişte filminin oyuncuları kimler, konusu ne?

İzleyenleri kahkahaya boğan Aykut Enişte filmi bu akşam seyircisinin karşısına çıkıyor. Hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yönetmenliğini Onur Bilgetay'ın yaptığı filmin yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendi. Sinema severler, Aykut Enişte filminin oyuncuları kimler, konusu ne? sorularına yanıt aranıyor.

Google Haberlere Abone ol
Aykut Enişte ne zaman, nerede çekildi? Aykut Enişte filminin oyuncuları kimler, konusu ne?
13.09.2021 21:58

Cem Gelinoğlu'nun hem yazıp hem de başrolündeyer aldığı Aykut Enişte filmi, Star TV'de yayınlanacak. 7. Altın Palmiye Ödülleri'nde Yılın Komedi Filmi" dalında aday gösterilen filmle ilgili ayrıntılar seyirciler tarafından araştırılıyor. Peki, Aykut Enişte ne zaman, nerede çekildi? Detaylar haberde.

AYKUT ENİŞTE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Son dönem çekilen komedi filmleri arasında yer alan Aykut Enişte filmi, yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikâyesini konu ediyor.

Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkânına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder. Dükkâna hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkânın zarar tespitini yapmak için sigortadan gelen Gülşah'ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi hâlinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmaya çalışacaktır.

AYKUT ENİŞTE FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

24 Mayıs 2019 yılında vizyona giren Aykut Enişte filminin çekimleri Yeşilköy Havalimanı, Selimiye gibi İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirilmiştir.

AYKUT ENİŞTE FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Birçok ünlü ismin yer aldığı Aykut Enişte filminin oyuncuları şöyle:

Cem Gelinoğlu - Aykut
Melis Babadağ - Gülşah
Ege Kökenli - Nurhan
Müfit Kayacan - Sadi
Lale Başar - Şule
Ali Erkazan - İhsan
Özlem Çakar - Saniye
Ferdi Sancar - Erdal
Selen Domaç - Dilşah
Mekin Sezer - Mithat
Ecrin Moğultay - Sude
Güven Hokna - Muhteşem

Yorumlar