Aylar sonra konuştu! Son hali şaşırttı, Acun'a böyle seslendi

Masterchef'te tanınan ve son olarak beslediği papağanını işkence yaparak ölümüne neden olan Murat Özdemir aylar sonra konuştu, Acun Ilıcalı'dan özür diledi. MasterChef Murat'ın son hali ise herkesi şaşırtı.

Aylar sonra konuştu! Son hali şaşırttı, Acun'a böyle seslendi
18.03.2019 13:20

Masterchef Türkiye yarışmasında diskalifiye olmasının ardından papağanına işkence yapan e görüntüsünü sosyal medyada paylaşan Murat Özdemir yapılan şikayetlerin ardından gözaltına alınmış ve daha sonra Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmişti.

Bahtiyar isimli papağan ise sol bacağının diz ekleminden çıkık ve başında yumuşak doku zedelenmesi tespit edilmiş ve ancak tedavi gördüğü veterinerde hayatını kaybetmişti.

"ACUN ILICALI'DAN ÖZÜR DİLERİM"

Aylar sonra ortaya çıkan Murat Özdemir, bir video yayınlayarak herkesten özür diledi. Özdemir, videosunda "3 senedir bakmakta olduğum papağanla bir video çektim ve kötü sonuçlar doğdu. Bundan dolayı bütün hayvan haklarından, papağanımdan, tüm insanlardan hatta Acun Ilıcalı'dan özür diliyorum. Lüften özrümü kabul edin." dedi.

SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI

Öte yandan Murat Özdemir'in kilo almış ve sakallı hali de dikkatlerden kaçmadı. Özdemir'in videosuna "Giden canın kırılan kalbin özrü olmaz çünkü eskisi gibi olmaz" gibi yorumlar yapıldı.

Yorumlar